آذربایجان‌شرقی پذیرای میهمان نیست

استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: این استان به دلیل گسترش ویروس کرونا در جریان تعطیلات سال جدید به هیچ عنوان پذیرای مهمانان نوروزی نخواهد بود.

ایرنا- محمدرضا پورمحمدی در نشست بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر خودداری شهروندان از سفرهای غیرضروری تا عادی شدن وضعیت ویروس کرونا، اعلام کرد: بر همین اساس محدودیت رفت‌ و آمد در مبادی ورودی این استان اعمال می شود.

وی ، تشدید اقدامات نظارتی بر تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی‌کننده، ممنوعیت برپایی چادر در اماکن عمومی در ایام نوروز، پشتیبانی تمام دستگاه‌های اجرایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، استفاده از تمام ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی استان برای پذیرش بیماران و تقویت برنامه‌های تبلیغی، اطلاع‌رسانی و آموزشی در خصوص اصول بهداشتی و خودمراقبتی را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام کرد.

پورمحمدی  از جامعه فداکار و ایثارگر پزشکی و پرستاری و دست‌اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راه مبارزه با کرونا قدردانی و اضافه کرد: بیماری کرونا سلامت جسمی مردم را به خطر انداخته و آن‌ چه امروز مهم است حفظ سلامت روحی و روانی جامعه و افزایش آمادگی در برابر این بیماری است.

همچنین ببینید

شرایط فعلی بازار نیاز به نظارت جدی دارد

رئیس قوه قضائیه به رئیس سازمان بازرسی کل کشور دستور داد گزارش بررسی‌های خود در …