آذربایجان‌شرقی پذیرای میهمان نیست

استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: این استان به دلیل گسترش ویروس کرونا در جریان تعطیلات سال جدید به هیچ عنوان پذیرای مهمانان نوروزی نخواهد بود.

ایرنا- محمدرضا پورمحمدی در نشست بررسی آخرین وضعیت بیماری کرونا در آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر خودداری شهروندان از سفرهای غیرضروری تا عادی شدن وضعیت ویروس کرونا، اعلام کرد: بر همین اساس محدودیت رفت‌ و آمد در مبادی ورودی این استان اعمال می شود.

وی ، تشدید اقدامات نظارتی بر تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی‌کننده، ممنوعیت برپایی چادر در اماکن عمومی در ایام نوروز، پشتیبانی تمام دستگاه‌های اجرایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز، استفاده از تمام ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی استان برای پذیرش بیماران و تقویت برنامه‌های تبلیغی، اطلاع‌رسانی و آموزشی در خصوص اصول بهداشتی و خودمراقبتی را از دیگر مصوبات این جلسه اعلام کرد.

پورمحمدی  از جامعه فداکار و ایثارگر پزشکی و پرستاری و دست‌اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی تبریز در راه مبارزه با کرونا قدردانی و اضافه کرد: بیماری کرونا سلامت جسمی مردم را به خطر انداخته و آن‌ چه امروز مهم است حفظ سلامت روحی و روانی جامعه و افزایش آمادگی در برابر این بیماری است.

همچنین ببینید

ارزانی در راه است!؟

معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره …