اقتدار ایران به خاطر وحدت تمامی نیروهای مسلح است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: امروز نه رژیم صهیونیستی، نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
فارس- حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در مراسم رژه روز ارتش جهوری اسلامی در تبریز با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی و روز پاسدار و جانباز اظهار داشت: از ۱۹ بهمن ۵۷ رفته رفته ارتشیان به انقلاب اسلامی پیوستند و از همان زمان جانفشانی خود را برای دفاع از انقلاب آغاز کردند.
وی افزود: در همان ابتدای انقلاب ارتش به ناآرامی‌های ترکمن صحرا اعزام شد و غائله را تمام کرد و رشادت ارتش در آذربایجان و کردستان فراموش نشده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم اضافه کرد: از همان ابتدا تبلیغات علیه ارتش آغاز شد و می‌گفتند باید ارتش منحل شود و در این شرایط دشمنان
کمین کرده انقلاب و دوستان نا آگاه نغمه شوم انحلال ارتش را سر می‌دادند و این مشکلات سبب شد که فرماندهان وقت برای برون رفت از این مشکل از حضرت امام کسب تکلیف کنند.
وی ادامه داد: حضرت امام با دیدن چنین شرایطی فرمان تاریخی خود را در ۲۸ فروردین صادر کردند و همه مردم را به حفظ ارتش و ارتشیان را به حفظ نظم و رعایت سلسه مراتب توصیه کردند و امام فرمود، ارتش جمهوری اسلامی باید به رعایت سلسله مراتب اقدام کند و تخلف از رعایت آن تخلف از اسلام است و این است که امروز شاهد ولایت‌مداری ارتش در طول این سال‌ها بوده‌ایم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: به همین خاطر است که مقام معظم رهبری ارتش را ارتش حزب ا… نامیدند و ارتش را در طراز اسلام خطاب کردند و به همین خاطر است که امروز ما به ارتش دلاور و به همه نیروهای نظامی می‌بالیم.
وی تصریح کرد: امروز اقتدار موجود به خاطر وحدت مثال زدنی نیروهای مسلح است و امیدواریم شاهد ادامه این اتحاد باشیم.
امام جمعه تبریز گفت:‌ پیروزی از آن ماست، امروز اگر رژیم صهیونستی و استکبار ما را تهدید می‌کنند نشان از اقتدار ماست.
وی خاطرنشان کرد: امروز نه اسراییل نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: امروز منتظر وعده رهبر انقلاب هستیم که انشا… تا چند سال آینده نامی از رژیم صهیونیستی نشنویم.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …