اقتدار ایران به خاطر وحدت تمامی نیروهای مسلح است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: امروز نه رژیم صهیونیستی، نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
فارس- حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در مراسم رژه روز ارتش جهوری اسلامی در تبریز با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی و روز پاسدار و جانباز اظهار داشت: از ۱۹ بهمن ۵۷ رفته رفته ارتشیان به انقلاب اسلامی پیوستند و از همان زمان جانفشانی خود را برای دفاع از انقلاب آغاز کردند.
وی افزود: در همان ابتدای انقلاب ارتش به ناآرامی‌های ترکمن صحرا اعزام شد و غائله را تمام کرد و رشادت ارتش در آذربایجان و کردستان فراموش نشده است.
حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم اضافه کرد: از همان ابتدا تبلیغات علیه ارتش آغاز شد و می‌گفتند باید ارتش منحل شود و در این شرایط دشمنان
کمین کرده انقلاب و دوستان نا آگاه نغمه شوم انحلال ارتش را سر می‌دادند و این مشکلات سبب شد که فرماندهان وقت برای برون رفت از این مشکل از حضرت امام کسب تکلیف کنند.
وی ادامه داد: حضرت امام با دیدن چنین شرایطی فرمان تاریخی خود را در ۲۸ فروردین صادر کردند و همه مردم را به حفظ ارتش و ارتشیان را به حفظ نظم و رعایت سلسه مراتب توصیه کردند و امام فرمود، ارتش جمهوری اسلامی باید به رعایت سلسله مراتب اقدام کند و تخلف از رعایت آن تخلف از اسلام است و این است که امروز شاهد ولایت‌مداری ارتش در طول این سال‌ها بوده‌ایم.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: به همین خاطر است که مقام معظم رهبری ارتش را ارتش حزب ا… نامیدند و ارتش را در طراز اسلام خطاب کردند و به همین خاطر است که امروز ما به ارتش دلاور و به همه نیروهای نظامی می‌بالیم.
وی تصریح کرد: امروز اقتدار موجود به خاطر وحدت مثال زدنی نیروهای مسلح است و امیدواریم شاهد ادامه این اتحاد باشیم.
امام جمعه تبریز گفت:‌ پیروزی از آن ماست، امروز اگر رژیم صهیونستی و استکبار ما را تهدید می‌کنند نشان از اقتدار ماست.
وی خاطرنشان کرد: امروز نه اسراییل نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: امروز منتظر وعده رهبر انقلاب هستیم که انشا… تا چند سال آینده نامی از رژیم صهیونیستی نشنویم.

همچنین ببینید

احداث بزرگراه تبریز – اهر – باکو به همت مسئولان نیاز دارد

نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از افزایش اعتبار بزرگراه اهر – تبریز …