امروز کشور به نمایندگان در تراز انقلاب اسلامی نیاز دارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: هم اکنون کشور به نمایندگان مجلس در تراز انقلاب اسلامی نیاز دارد.

ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در یادواره شهدای مدافع حرم، با تاکید بر اینکه ولایت مداری مهمترین ویژگی افراد اصلح برای حضور در مجلس شورای اسلامی است، نماینده تراز انقلاب را مطیع رهبری خواند که باید در مسائل حساس نظام رهبری را فصل الخطاب بداند.

وی با بیان اینکه حضور مردم پای صندوق های رای دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد گذاشت، اظهار داشت: مردم باید کسانی را به مجلس بفرستند که درد مردم و جامعه را بفهمند و دلسوز مردم باشند و مهمتر از همه با اجتناب از هزینه های میلیاردی، حافظ بیت المال، پایبند به اسلام، قرآن و آرمان های نظام اسلامی باشند.

امام جمعه تبریز حضور آگاهانه مردم در صحنه های مختلف انقلاب را یکی از وظایف سنگین آحاد مردم در قبال خون شهدا دانست و اضافه کرد: رویش انقلاب در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و دفاعی بیانگر این است که به برکت جوانان راه شهدا ادامه دارد و آرمان های امام راحل و اهداف رهبر معظم انقلاب محقق می شود.

وی با بیان اینکه اخلاص در عمل شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم را برجسته کرده است، گفت: تشییع ۲۵ میلیون نفری شهید سپهبد هاج قاسم سلیمانی در شهرهای مختلف عراق و ایران یکی از صحنه هایی بود که دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم افزود: دشمنان در تلاش هستند نور اسلام ناب محمدی(ص) که از ایران به جهان ساطع می شود، خاموش کنند اما عظمت نظام اسلامی با اقتدار، مدیریت، هوشمندی و تدبیر رهبر انقلاب بیش از پیش به دنیا نمایان می شود.

وی با اشاره به سیلی سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نیروهای آمریکایی در منطقه، اظهار داشت: فرزندان این ملت با موشک های نقطه زن خود در حمله به پایگاه شیطانی عین‌الاسد باردیگر عظمت جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دادند.

امام جمعه تبریز این اقدام موشکی ایران را مدیون تلاش های جهادی شهید تهرانی مقدم دانست و گفت: پیام سیلی ایران استکبار جهانی این بود که سامانه پدافندی آمریکا در منطقه طبل توخالی است.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به اینکه دشمن در حادثه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی که دل ها را به درد آورد، در تلاش بود شیرینی دستاورد تشییع پیکر سردار سلیمانی و سیلی سخت به آمریکا را در کام مردم تلخ کند، یادآوری کرد: اما در این خصوص نیز بار دیگر مردم این توطئه دشمنان را خنثی کردند.

وی ادامه داد: دشمنان اسلام و انقلاب و رسانه های وابسته نیز با موج سواری رسانه ای خود سعی داشتند خطای انسانی پیش آمده در حادثه هواپیما را با آشوب های خیابانی، به توطئه ای دیگر تبدیل کنند اما حضور آگاهانه مردم در صحنه همه این تلاش ها را بی اثر کرد.

همچنین ببینید

بازخوانی دفاع مقدس چراغ راه آیندگان است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، این دوران …