انتقال نقدینگی‌ها به یک بازار تبعات منفی دارد

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: برخی شرکت‌ها در بازار بورس به صورت صوری سرمایه خود را افزایش می‌دهند و این موضوع نگران‌کننده است زیرا با ایجاد نوسانات سرمایه‌‌های مردم، ماجرای موسسات مالی و اعتباری در کشور پیش خواهد آمد.
فارس- حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی، با بیان اینکه باید از انتقال تمام نقدینگی جامعه به سمت یک بازار اجتناب کرد، اظهار داشت: این موضوع امکان دارد، تبعات منفی برای جامعه در پی داشته باشد.
حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی با اشاره به اینکه بازار بورس از ثبات مشخصی برخوردار نیست، تصریح کرد: مردم باید با احتیاط عمل کرده و مسئولان دولتی هم به درستی بازار سرمایه و ورود نقدینگی را به بازار بورس مدیریت کنند زیرا انتقال سرمایه‌ جامعه به این شکل به صورت مستقیم به سمت واحدهای تولیدی نمی‌رود.
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، یادآور شد: کارشناسان مسائل اقتصادی در عرصه ورود نقدینگی جامعه به سمت بازار بورس نگران بوده و هشدار می‌دهند که مسئولان و مردم مراقب باشند، بنابراین با وجود اینکه موضوع بورس به صورت تخصصی در کمیسیون اقتصادی بررسی می‌شود اما ما هم در کمیسیون برنامه و بودجه حتما به آن خواهیم پرداخت.

همچنین ببینید

احداث شهرک صنایع‌دستی و گردشگری در تبریز

استاندار آذربایجان‌شرقی ثبت شهرها و روستاهای ملی صنایع‌دستی را عاملی موثر در رونق بخش گردشگری …