بازار تبریز چراغ روشن شهر است

شهردار منطقه ۸ تبریز با اعلام اینکه شکوفایی بازار از هر نظر به نفع شهر و شهروندان تبریزی است گفت: با تمام توان برای شکوفایی بازار بزرگ تبریز تلاش می کنیم.
روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ تبریز- رضا پاک‌نهاد به‌همراه معاون فرماندار، مدیران و معاونین منطقه ۸ از بازار تبریز بازدید کرد.
شهردار منطقه ۸ در حاشیه این بازدید گفت: بازدید از بازار از جمله کارهایی است که در برنامه همیشگی منطقه وجود دارد، کار برای بازار یک سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود، هرچقدر بازار شکوفا شود شهر شکوفاتر خواهد شد.
رضـا پـاک نهـاد این بازدیدها را فرصتی برای همدلی با اصناف و کسبه بازار عنوان کرد و افزود: اصناف و کسبه بازار به تمام بازار و کمبودهای آن اشراف دارند، بازار خانه اول آنهاست و کمبودهای بازار اینگونه رفع خواهد شد.
وی افزود: همه تلاش کارکنان شهرداری این منطقه این است که قدمی مثبت برای بازار تبریز برداشته شود، شکوفایی بازار از همه جهات به نفع شهرتبریز و شهروندان تبریزی خواهد بود.
پاک نهاد بازار را چراغ روشن شهر تبریز توصیف کرد و گفت: بازار تبریز، چراغ روشن شهر است، اگر این چراغ را روشن نگه داریم تبریز را روشن نگه داشته ایم، همه باید هرچه در توان داریم را بگذاریم تا این چراغ روشن و گرم بماند.

همچنین ببینید

آخرین اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی

فرماندار تبریز با بیان اینکه شمارش آرا در تبریز به اتمام رسیده است، گفت: منتظر …