بازرسی سرزده از ادارات آذربایجان‌شرقی اجرا می‌شود

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بازرسی سرزده و بدون اطلاع قبلی از ادارات جزو برنامه‌های آتی من است، گفت: خانواده‌های شهدا بازرسان مدیریت ارشد استان در ادارات مختلف هستند و در هر سازمان و اداره ای مشکل و کم کاری مشاهده کردند به ما اطلاع رسانی کنند.
تبریز بیدار- مجید خدابخش در دیدار با جمعی از پدران و برادران شهدای هشت سال دفاع مقدس، با اشاره به دغدغه خانواده‌های شهدا درخصوص رسیدگی مسئولان به مشکلات مردم و مبارزه با مفاسد اداری، بر تقویت تیم‌های بازرسی از ادارات استان تأکید کرد.
وی با بیان اینکه بازرسی سرزده و بدون اطلاع قبلی از ادارات جزو برنامه‌های آتی من است، ادامه داد: خانواده‌های شهدا بازرسان مدیریت ارشد استان در ادارات مختلف هستند و در هر سازمان و اداره ای مشکل و کم کاری مشاهده کردند به ما اطلاع رسانی کنند.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع وظیفه اصلی دستگاه هاست، اظهار کرد: نظام اداری باید در خدمت مردم به خصوص خانواده شهدا و جانبازان باشد.
وی گفت: خانواده شهدا و جانبازان ولی نعمتان ما هستند و خدمت به این عزیزان افتخار و وظیفه همگانی است.
تعدادی از پدران شهدای والامقام نیز در این دیدار صمیمی به موضوعات اجتماعی و فرهنگی جامعه پرداختند و بر توجه به گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم ارباب رجوع در دستگاه های مختلف تأکید کردند.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …