با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، گفت: اگر تصمیم گرفتم که این مسئولیت را قبول کنم، با تمام توان و با برنامه آمده‌ام.
ایرنا- محمدرضا پورمحمدی در آئین معارفه خود از حسن ظن ریاست جمهوری و وزارت کشور در انتخابش به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی قدردانی و خاطرنشان کرد: در طول ۳۰ سالی که در دانشگاه خدمت کرده‌ام، ۲۰ سالش را در امور اجرایی بوده‌ام و با دردها آشنا هستم.
پورمحمدی با تاکید بر این که ‘توسعه‌گرا و تحول خواه’ هستم، گفت: با شعار ‘وحدت، همدلی و همکاری’ به سمت توسعه استان حرکت می‌کنیم.
وی تاکید کرد: دولت اعتدال یعنی همه دست به دست هم دهیم و به مدد دانش و علم، مشکلات را حل کنیم.
پورمحمدی با بیان اینکه شبکه‌ای از نخبگان را برای پیشبرد مسائل توسعه‌ای استان راه اندازی می کند، خاطرنشان کرد: ‌رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم را در اولویت قرار می دهم.
مجید خدابخش، استاندار سابق آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم، اظهار کرد: به دکتر پورمحمدی در جهت توسعه همه جانبه استان، کمک می کنیم، زیرا که این استان، مهم و حساس است.
وی در ادامه با اشاره به رشادت‌ها، شهامت‌ها و نقش تاریخی این استان به ویژه تبریز در تاریخ ایران اسلامی، گفت: توفیق خدمت به مردم تبریز و این استان، هر چند کوتاه، افتخار بزرگی برای من بود و پذیرش قانون یکی از اقتضاهای دموکراسی است و همه ما سرباز این نظام هستیم.
خدابخش گفت: بطور قطع این خدمتی که من در طول ۱۴ ماه انجام دادم در شان مردم این استان نبود و از این جهت از همه مردم این استان طلب عفو دارم.
جواد رحمتی، معاون اقتصادی استاندار آذربایجان‌شرقی که مدتی به عنوان سرپرست استانداری خدمت کرد هم اظهار امیدواریم با همدلی و همراهی مسئولان این استان مسیر توسعه را چه بهتر طی کند.
وی افزود: توانمندی بالایی در استان ما وجود دارد و همه زیرساخت‌ها فراهم است.
محمدرضا پورمحمدی امروز با حضور معاون وزیر کشور، به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی معرفی و از خدمات مجید خدابخش قدردانی شد.

همچنین ببینید

پیروزی ملت ایران تضمین شده است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبیین اساس تشکیل بسیج …