برگ زرینی بر افتخارات آذربایجان‌شرقی افزوده شد

نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی با صدور پیام مشترکی از حضور گسترده و باشکوه مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کردند.
باشگاه خبرنگاران جوان- در متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم و دکتر محمدرضا پورمحمدی آمده است:
حضور شکوهمند، عظیم و حماسی مردان و زنان مؤمن، انقلابی و روزه دار استان آذربایجان‌شرقی در دفاع از قداست قدس شریف و تجدید بیعت با فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب و پیروی از منویات مقام معظم رهبری، برگ زرین دیگری
بر دفتر قطور افتخارات استان و مردم ولایتمدار آن افزود.
نمایش عظیم وحدت، انسجام و اتحاد مردم شهیدپرور و غیور آذربایجان همگام و همصدا با ملت‌های مسلمان و آزادی خواه جهان در بازخوانی آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین، یک نه بزرگ به طرح منحوس «معامله قرن» و فریادی رسا و غریوی رعدآسا در نفی خطرناک‌ترین توطئه جبهه استکبار و اذناب آن در منطقه است.
این‌جانبان با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، از مردم غیرتمند و شهیدپرور استان که صحنه‌هایی چنین زیبا و خاطره‌انگیز را در این ماه پرخیر و برکت آفریدند و وحدت و استکبارستیزی خود را به نمایش گذاشتند، قدردانی می‌کنیم.
امید است همچنان تحت توجهات حضرت بقیه‌ا… الاعظم و با پیروی از رهنمود‌ها و فرمایش‌های مقام عظمای ولایت، در حراست از خون پاک و مطهر شهیدانِ راه انتفاضه و انقلاب اسلامی و حمایت و پشتیبانی از خدمات ماندگار نظام و دولت موفق و سربلند باشید.

همچنین ببینید

نباید در جامعه اضطراب ایجاد شود

رئیس‌جمهور گفت: راهپیمایی روز قدس در ۲۱۸ شهر سفید با مراعات همه پروتکل‌های بهداشتی نه …