تجمع اعتراض آمیز دانشجویان تبریز

دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به نقض عهد آمریکا و خروج این کشور از برجام تجمع اعتراض آمیزی برگزار کردند.
فارس- دانشجویان دانشگاه تبریز در این تجمع با سر دادن شعارهای مختلف اعتراض خود را به یاوه‌گویی‌های ترامپ و نقض عهد برجام توسط آمریکا نشان دادند.
در این برنامه اعتراضی جمعی از دانشجویان این دانشگاه با پیمودن مسیری از یکی از خیابان های اطراف دانشگاه تبریز و در تجمع جلو درب اصلی این دانشگاه؛ با سر دادن شعار های چون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی با همین مضامین خروج آمریکا از برجام و اظهارات ترامپ را محکوم کردند.
همچنین این دانشجویان با در دست داشتن نوشته ها و پلاکارد‌هایی و با سر دادن شعار های علیه آمریکا و ترامپ مطالبه خود از مسئولان نظام و دولت در مقابله به مثل درخروج از برجام، اعلام کردند.
رئیس دانشگاه تبریز هم با اشاره به لغو برجام از سوی رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: موضع ایران در رابطه با صلح بین‎الملل مورد احترام کشورهای دنیا قرار گرفت و جز رژیم اشغال‌گر اسرائیل، کسی از آمریکا حمایت و پشتیبانی نکرد، ما با برجام ویا بدون برجام با عزم و اراده‎ ملی به برنامه‎هایمان ادامه خواهیم داد، اگر کسانی در ظاهر با ما دوستی می‎کنند، در طول تاریخ با کشورهای جهان سوم دشمنی کرده‎ و خیرخواه آنان نبوده‎اند.
محمدرضا پورمحمدی افزود: دنیا ببیند که رئیس جمهور آمریکا با ادعای قدرتمندی چگونه ایران را با عبارت‏ های سخیف و نادرست، متهم کرد و در عوض رئیس جمهور ما، با تدبیر و منطق در پاسخ به آنان سخنرانی کرد، زمانی کل دنیا خواست با جنگ تحمیلی و تحریم‎های هشت ساله ایران را از پا درآورد، اما ملت ایران با اراده‎ خود آنان را ناامید کردند.

همچنین ببینید

شرایط فعلی بازار نیاز به نظارت جدی دارد

رئیس قوه قضائیه به رئیس سازمان بازرسی کل کشور دستور داد گزارش بررسی‌های خود در …