تساوی تراکتور و ماشین در دیدار دوستانه

دو تیم تراکتورسازی و ماشین سازی دریک بازی دوستانه و رد ورزشگاه اختصاصی تراکتور سازی به مصاف هم رفتند که این بازی جذاب با تساوی صفر – صفر به پایان رسید.
سرویس ورزشی مهدآزادی / وحید ارضی/ این دو تیم در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف هم رفته بودند که تراکتورسازی با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شده بود.
ترکیب تیم ماشین سازی : مانوئل، ادسون هندریکه، بهمن کامل، حبیب گردانی، سجاد رهبر، سامان نریمان، پیام صادقیان، امین قاسمی نژاد، کاخاشویلی ، سعید دقیقی و بهرام احمدی
ترکیب تیم تراکتورسازی : فرزین گروسیان، فرزاد حاتمی، محمد نوری، محمد ابراهیمی، کرار جاسم، ادینیو، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، فاخر تهامی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری و آغاسی
با توجه به دوستانه بودن بازی تماشاگران تبریزی استقبال بسیار خوبی از این بازی انجام داده بودند و عکاسان و خبرنگاران زیادی نیز آمده بودند.
در ابتدای بازی امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی و رسول خطیبی برخورد بسیار گرمی با هم داشتند. این دو در حال حاضر از محبوبیت خاصی در فوتبال تبریز برخوردار هستند. همچنین لوسیانو ادینیو، مهاجم تراکتورسازی برخورد بسیار گرمی با رسول خطیبی داشت. این دو در لیگ چهاردهم در تراکتورسازی سابقه همکاری با هم را داشتند و روزهای خوبی را سپری کرده بودند.خطیبی با شاگردانش در تراکتورسازی خوش و بش کرد و برای آنها و تیم تراکتورسازی آرزوی موفقیت و قهرمانی داشت.
این بازی دستگرمی میهمانان زیادی داشت و از آن جمله عزیز محمدی رییس سابق اتحادیه فوتبال و علی فتح ا… زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال این بازی را از نزدیک تماشا کردند.و تماشاگران ضمن خوش آمد گویی به میهمانان در دقیقه ۱۱ بازی به شدت مرحوم حسن صادقیان، پدر پیام را تشویق کردند.
این مسابقه با حاشیه ها و نکات جالبی همراه بود از آن جمله بعضی از بازیکنان تراکتورسازی با پیراهن های بدون شماره بازی می کردند و در گیری حامد پاکدل و محمد ایران پوریان که در بازی گذشته که با اخراج بازیکن ماشین سازی همراه شده بود در این بازی نیز ادامه داشت که با وساطت رسول خطیبی درگیری پایان یافت.
پیام صادقیان و کاخاشویلی دو بازیکن خط میانی تیم ماشین سازی تبریز که قبل از شروع تعطیلات لیگ دچار مصدومیت و شکستگی از ناحیه دست شده بودند، در دیدار با دستانی باندپیچی شده به میدان رفتند تا رسول خطیبی هم دیگر نگرانی بابت دو مهره ارزشمند خود نداشته باشد. پیام صادقیان در بازی مقابل تیم صبای قم و هادی کاخا در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز دچار آسیب‌دیدگی شده بودند.
نیمه اول بازی تراکتور و ماشین سازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.در این نیمه دو تیم سعی در حفظ توپ و میدان داری داشتند که موقعیت هایی روی دروازه دو تیم ایجاد شد که ثمری نداشت.
اما اوایل نیمه دوم روی حرکت سریع جلال رافخایی داور نقطه پنالتی را به سود ماشین سازی نشان داد، که حبیب گردانی پشت توپ ایستاد ولی ضربه این بازیکن را گروسیان دروازه‌بان تیم تراکتورسازی دفع کرد.
بازی دو تیم در ادامه مقداری در گیرانه و فیزیکی دنبال شد که در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
فردین عابدینی که قبل از شروع بازی‌های لیگ با تیم ماشین سازی قرارداد داشت، در ادامه از این تیم جدا شد. به تازگی فردین عابدینی تمرینات خود را در کنار بازیکنان تراکتورسازی شروع کرده و در نیمه دوم این دیدار به جای فرزاد حاتمی وارد زمین شد. البته این بازیکن هم‌چنان قراردادی با تیم تراکتورسازی ندارد.

همچنین ببینید

تیم ملی فوتبال ایران گام اول را محکم برمی دارد

پس از مدت ها بالاخره تیم ملی ایران و تیم ملی قطر امروز در ورزشگاه آزادی …