تسریع در پروژه های عمرانی آذربایجان شرقی

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون فصل تنظیم بودجه در مجلس است گفت: تلاش می‌کنیم از نزدیک با مشکلات مهم این استان آشنا شده و برای تامین اعتبار لازم آن از طریق مجلس در بودجه ۹۸ اقدام کنیم.
تسنیم – علی لاریجانی در فرودگاه تبریز و بدو ورود به آذربایجان شرقی با اشاره به سفر دو روزه خود به این استان، اظهارداشت: هدف ما از این سفر عرض سلامی ‌به مردم آذربایجان شرقی و حضور در جمع مردم شریف
و غیور این استان است.
وی با اشاره به سفر خود به بستان‌آباد، سراب و میانه برای بازدید، کلنگ‌زنی و افتتاح تعدادی از پروژه‌های عمرانی آذربایجان شرقی گفت: در مورد تسریع در پروژه‌هایی که نیاز به سرعت‌دهی دارند، تصمیم‌گیری می‌کنیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون فصل تنظیم بودجه در مجلس است ابراز داشت: تلاش می‌کنیم از نزدیک با مشکلات مهم این استان آشنا شده و برای تامین اعتبار لازم آن از طریق مجلس در بودجه ۹۸ اقدام کنیم.
لازم به ذکر است که لاریجانی ابتدا با حضور در شهرستان بستان‌آباد، راه آهن بستان‌آباد به سراب را برای اتصال به اردبیل کلنگ‌زنی ‌کرده و سپس ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا در جمع مردم این شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت.
پس از بستان آباد، لاریجانی با حضور در شهرستان سراب، از روند ۲۵ ساله کارخانه نفلین سینیت بازدید کرده و ضمن افتتاح ایستگاه برق فشار قوی این مجموعه، موافقتنامه اجرایی کارخانه تولید آلومینا را امضا کرد.
دیدار با خانواده شهدا و حضور در جمع مردم دیگر برنامه رئیس مجلس در سراب بود.
در آخرین برنامه روز نخست این دیدار، لاریجانی با فعالان اقتصادی استان در تبریز جلسه هم اندیشی برگزار کرد.
امروز هم لاریجانی با حضور در میانه، ضمن افتتاح یک مدرسه، در کنگره ملی شهدای زینبیه و ثارا… که شهدای بمباران مدرسه دخترانه توسط رژیم بعث است، شرکت می‌کند.

همچنین ببینید

توسعه روستاها به راهبردهای کلان نیاز دارد

استاندار آذربایجان شرقی، روستاها را مبدأ و منشأ توسعه خواند و گفت: بی‌توجهی به ظرفیت …