تقویم آموزشی به دلیل تعطیلی‌های مکرر تغییر می‌یابد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، تعطیلی‌های مکرر برف، آلودگی هوا، برودت هوا، کرونا و… را یادآور شد و گفت: با توجه به تعطیلی‌های مکرر امسال، به احتمال زیاد تقویم آموزشی تغییر یابد.

تسنیم- جعفر پاشایی در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه در روزهای گذشته شاهد رویدادهای ارزشمند و غرور آفرینی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن، انتخابات و دیدار با رهبری بودیم، اظهار داشت: این حضور حماسی مردم در صحنه‌های مختلف نشان از زنده بودن انقلاب و پیگیری آرمان‌های امام راحل و شهداست.

وی با بیان اینکه اقدامات شایسته و قابل توجهی در پژوهشسراها انجام گرفته و رویکرد مجموعه حمایت همه جانبه از این بخش است، افزود: تدوین برنامه و چشم اندازه آموزش و پرورش جزء اهداف ویژه مجموعه است تا با تلاش مضاعف به برنامه‌های هدف گذاری شده در راستای رشد آموزش و پرورش دست یابیم.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از ضدعفونی کردن کلاس‌ها و مدارس استان خبر داد و با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در بحث بهداشت و سلامت انجام شده است اما کافی نبوده و نیازمند توجه مضاعف است، گفت: با توجه به شرایط خاص کنونی و ضرورت رعایت نکات بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار، کلیه جلسات، اردوها و برنامه‌هایی که منوط به شکل گیری اجتماعات است لغو شود.

همچنین ببینید

افتتاح آزادراه تبریز- سهند مشروط به رعایت اصول ایمنی است

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌شرقی گفت: به منظور حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع …