تقویم آموزشی به دلیل تعطیلی‌های مکرر تغییر می‌یابد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، تعطیلی‌های مکرر برف، آلودگی هوا، برودت هوا، کرونا و… را یادآور شد و گفت: با توجه به تعطیلی‌های مکرر امسال، به احتمال زیاد تقویم آموزشی تغییر یابد.

تسنیم- جعفر پاشایی در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه در روزهای گذشته شاهد رویدادهای ارزشمند و غرور آفرینی از جمله راهپیمایی ۲۲ بهمن، انتخابات و دیدار با رهبری بودیم، اظهار داشت: این حضور حماسی مردم در صحنه‌های مختلف نشان از زنده بودن انقلاب و پیگیری آرمان‌های امام راحل و شهداست.

وی با بیان اینکه اقدامات شایسته و قابل توجهی در پژوهشسراها انجام گرفته و رویکرد مجموعه حمایت همه جانبه از این بخش است، افزود: تدوین برنامه و چشم اندازه آموزش و پرورش جزء اهداف ویژه مجموعه است تا با تلاش مضاعف به برنامه‌های هدف گذاری شده در راستای رشد آموزش و پرورش دست یابیم.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از ضدعفونی کردن کلاس‌ها و مدارس استان خبر داد و با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در بحث بهداشت و سلامت انجام شده است اما کافی نبوده و نیازمند توجه مضاعف است، گفت: با توجه به شرایط خاص کنونی و ضرورت رعایت نکات بهداشتی و به‌منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار، کلیه جلسات، اردوها و برنامه‌هایی که منوط به شکل گیری اجتماعات است لغو شود.

همچنین ببینید

شرایط فعلی بازار نیاز به نظارت جدی دارد

رئیس قوه قضائیه به رئیس سازمان بازرسی کل کشور دستور داد گزارش بررسی‌های خود در …