تنور ثبت نام کاندیداها داغ شد!

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تاکنون ۱۳۶ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان ثبت نام کرده اند، گفت: روند ثبت‌نام نامزدهای انتخابات مجلس رضایت‌بخش است.

ایرنا- محمدرضا پورمحمدی، در حاشیه بازدید از محل ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعداد ثبت نام کنندگان مانند دوره های قبلی است، افزود: از مجموع داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سطح استان، ۱۵ داوطلب زن بوده و بیشترین فراوانی سنی نیز از ۳۵ تا ۴۵ است.

وی با بیان اینکه تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس در سطح کشور ۲۰ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: از مجموع کل داوطلبان استان، ۶۵ داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو است و از این تعداد نیز ۹ داوطلب زن هستند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه هیچ مشکل خاصی در ثبت نام داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه استان وجود ندارد، گفت: مراحل ثبت نام بصورت سیستماتیک و غالبا الکترونیک انجام می شود و امید است در چند روز آینده تعداد داوطلبان افزایش یابد.

پورمحمدی، از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی خواست ثبت نام خود را به دقیقه ۹۰ موکول نکنند و تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به فرمانداری ها اقدام به ثبت نام کنند.

وی با اشاره به دستورالعمل های تبلیغات داوطلبان نمایندگی مجلس یادآوری کرد: دستگاه‌های نظارتی باید مواظب باشند تا تبلیغات در زمان خاص خود و در چارچوب قانون انجام شود در غیر این صورت بر فعالیت آن ها نظارت و کنترل خواهد شد.

همچنین ببینید

بازخوانی دفاع مقدس چراغ راه آیندگان است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، این دوران …