جبهه مقاومت محدود به جغرافیای خاصی نیست

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار اعضای ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت استان با بیان اینکه اسرائیل رژیمی کودک کش و دشمن سرسخت اسلام است، اظهار داشت: این رژیم خبیثه در هفتادمین سالگرد پیدایش خود در جنایتی جدید ۶۲ فلسطینی را به شهادت رساند و ۲۸۰۰ نفر را نیز راهی بیمارستان کرد.
فارس- حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم افزود: رژیم صهیونیستی با پشتیبانی برخی کشورهای عربی منطقه خصوصاً حاکمان احمق سعودی در سرزمین های اشغالی خونریزی می‌کند
اما جبهه مقاومت، چندین بار هیمنه پوشالی اسرائیل را درهم شکسته است.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به جنگ ۳۳ روزه حزب ا… با اسرائیل گفت: هیچ کس فکر نمی‌کرد، کسی توان رویارویی با این شجره خبیثه را داشته باشد اما حزب ا… لبنان که جمعیتی در حدوداً چهار هزار نفر دارد در برابر هیمنه پوشالی آنها ایستاد و به پیروزی غرور آفرین دست یافت.
وی در ادامه با بیان اینکه در جنگ ۱۱ روزه و جنگ ۸ روزه غزه نیز شاهد حماسه آفرینی های جبهه مقاومت در برابر رژیم منحوس پهلوی بودیم، تصریح کرد: دوراندیشی و هوشیاری مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه‌ای نشان می‌دهد وعده الهی معظم له در خصوص نابودی اسرائیل نزدیک است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ماموریت جبهه مقاومت در سرزمین‌های اسلامی محدود به جغرافیای خاصی نیست و نیروی های حزب الهی برای نابودی جنایتکاران و خونخواران جهان در هر منطقه‌ای در عملیات هستند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه مسلمانان همیشه پشتیبان نیروهای حزب ا… هستند، گفت: برای کمک به جبهه مقاومت به حمایت و پشتیبانی مردم نیازمندیم تا از آرمان های اسلام و ملت های مظلوم جهان حفاظت و حراست کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم از وعاظ و روحانیون مساجد خواست در روشنگری و بصیرت افزایی آحاد ملت برای کمک به جبهه مقاومت از هر فرصتی استفاده کنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با انتقاد از برخی فرهنگ‌های غلط در مراسم‌ مختلف مساجد گفت: در مراسم‌ ترحیم اهدای گل‌های گران قیمت به صورت فزاینده‌ای رواج می‌یابد که باید از این موضوع جلوگیری شود.
وی همچنین توجه به انجام امورات فرهنگی در مساجد را متذکر شد و گفت: مساجد سنگرهای انقلاب است و نباید در این ایام خالی بماند و در کنار انجام فریضه باشکوه نماز به سفره های افطاری ساده نیز توجه شود.

همچنین ببینید

شرایط فعلی بازار نیاز به نظارت جدی دارد

رئیس قوه قضائیه به رئیس سازمان بازرسی کل کشور دستور داد گزارش بررسی‌های خود در …