جشنواره فیلم تبریز باید به برند تبدیل شود

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در دیدار با اعضای هیئت انتخاب دومین جشنواره فیلم تبریز گفت: جشنواره فیلم تبریز باید در بهترین شکل خود برگزار شود و تغییرات مدیریتی نیز نباید تأثیری در روند برگزاری آن بگذارد.
نصر- محمد محمدپور افزود: جشنواره فیلم تبریز باید به برند تبدیل شود تا جایی که شرکت کنندگان به اکران آثار خود در این جشنواره افتخار کنند.
وی تأکید کرد: رمز ماندگاری هر جشنواره فرهنگی و هنری انعطاف پذیری آن است و جشنواره فیلم تبریز با محدود نکردن موضوع سعی دارد دوام خود را حفظ کند.
محمدپور گفت: یکی از ویژگی های این جشنواره این است که منطقه ای برگزار می شود اما اگر فیلمسازی حتی در خارج از مرزهای ایران اثری درباره آذربایجان و تبریز تولید کرده باشد در این جشنواره مورد پذیرش است.
بر اساس این گزارش، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی ضمن قدردانی از هیئت انتخاب
دومین جشنواره فیلم تبریز، خاطر نشان کرد: اینکه اعضا برای جشنواره زمان و انرژی می گذارند بسیار ارزشمند است و من امیدوارم در آینده ای نه چندان دور که نام جشنواره به عنوان برند مطرح خواهد شد،معیارهای انتخاب سرسختانه تر شود.
شایان ذکر است کار بازبینی هیئت انتخاب دومین جشنواره فیلم تبریز همچنان ادامه دارد و به زودی فهرست آثار راه یافته به جشنواره اعلام خواهد شد.
گفتنی است، دومین جشنواره فیلم تبریز از ۱۴ تا ۱۷ اسفند در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

همچنین ببینید

توسعه روستاها به راهبردهای کلان نیاز دارد

استاندار آذربایجان شرقی، روستاها را مبدأ و منشأ توسعه خواند و گفت: بی‌توجهی به ظرفیت …