جلوه همدلی مردم ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی

فرمانده نیروی انتظامی ایران گفت: با این که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است ولی مردم هوشیار ایران روز ۲۲ بهمن باشکوه‏تر از ۳۹ سال گذشته در راهپیمایی حضور خواهند یافت.
تبریز- خبرنگار مهدآزادی- با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در تبریز با تقدیر از خدمات سردار محسن حسن خانی، سردار حسین عبدی فتح آبادی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی آذربایجان شرقی معرفی شد.
نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی در این مراسم، با تقدیر از خدمات انتظامی استان خصوصا در مدت فرماندهی و مسئولیت سردار حسن خانی، افزود: علاوه بر این که ایشان از چهره‏های خدوم و برجسته بودند، همکاران پرتلاشی نیز داشتند که با هم کارهای شایسته و ارزشمندی انجام دادند.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم با بیان این که وظیفه
نیروهای خدوم، ارزشی و انقلابی سنگین‏تر از سایر افراد جامعه است، افزود: پایبندی به رفتار و گفتار امام عظیم الشان و ایستادگی در برابر تحریف فرمایشات امام، پاکدستی و ساده زیستی و اجتناب از اشرافی گری یکی از مواردی است که می بایست توسط نیروهای انقلابی و کسانی که انقلابی می مانند و انقلابی تفکر و حرکت می کنند مورد توجه ویژه قرار گیرد.
امام جمعه تبریز با اشاره به این که نیروهای انتظامی باید متدین‏ترین افراد جامعه باشند، تاکید کرد: خدمت خالصانه و بدون منت به مردم و دفاع از مظلومان عالم وظیفه شما انقلابی‏هاست و مرزبندی با دشمنان دین و انقلاب باید شفاف باشد.
وی افزود: همه باید برای اقتدار و امنیت ملی تلاش کنیم و امروز این اقتدار توسط نیروهای مسلح و ارتش و سپاه و نیروی انتظامی و بسیج ما به دست آمده و نیروی انتظامی نقش بسیار ارزشمندی در اقتدار و امنیت ملی داشته است.
نماینده مقام معظم رهبری در آذربایجان شرقی برخورداری از سلامت اخلاقی و فکری را وظیفه انقلابیون دانست و گفت: مبارزه واقعی با فقر و فساد و تبعیض یکی از کارهایی است که باید مورد توجه نیروهای انقلابی و کسانی که در مسیر انقلاب حرکت می‏کنند قرار گیرد.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نیز در آیین تکریم و معارفه فرماندهی جدید انتظامی آذربایجان‌شرقی در تبریز اظهار کرد: همانطور که دشمن انتظار حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را نداشت، با حضور مردم هوشیار و انقلابی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شاهد آگاهی، وحدت و همدلی مردم انقلابی ایران خواهد بود.
سردار حسین اشتری در این مراسم، خاطرنشان کرد: شهر تبریز و خطه آذربایجان در پیروزی انقلاب سهم بزرگی داشته‏ و در قبل و بعد از انقلاب، همواره حضور موثری داشته و رزمندگان آذربایجان شرقی در دوران دفاع مقدس جزو خط شکن‏ها بوده‏اند.
وی با اشاره به وجود ۸۳۰ شهید نیروی انتظامی از آذربایجان شرقی، افزود: مردم شهیدپرور تبریز در خنثی‏سازی اتفاقاتی که در سال های گذشته در کشور رخ داد و فتنه‏هایی که باعث نگرانی شد، همواره پیشرو و منشاء خیر و برکت بودند.
سردار اشتری با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب هر سال ادعا می‏کردند که آخرین سال نظام است، تاکید کرد: رئیس جمهور کم عقل آمریکا نیز چند ماه پیش مدعی بود که امسال آخرین سال انقلاب اسلامی است و حتی طرح تابستان داغ را نیز مطرح کرده بود در حالی که به قول حضرت آیت ا… خامنه ای خوبی هم داشتیم.
فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه به تعبیر رهبر معظم انقلاب شتر در خواب بیند پنبه دانه، گفت: انقلاب اسلامی چون متکی بر مبانی دینی و منتخب مردم است، خدشه‌ای در آن ایجاد نمی شود.
وی با اشاره به این که انقلاب راه خود را ادامه داده و از گردنه‏های پرخطر عبور کرده و به نسل‏های بعدی خواهد رسید، افزود: نیروی انتظامی از دل مردم و از فرزندان مردم بوده و ۴۰ سال خدمت بی‌منت کرده و افتخارات زیادی کسب کرده است.
وی با بیان این که به گفته مقام معظم رهبری، پلیس و نیروی انتظامی ویترین نظام است، افزود: طبق نظرسنجی‌های انجام گرفته اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی افزایش یافته و علیرغم وجود مشکلات، ما در مسیر درستی قرار گرفته ایم و مشکلات و کمبودها را پشت سر می گذاریم و در اجرای ماموریت‏ها بن بست نداریم.
سردار اشتری خاطرنشان کرد: با وجود این که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌های زیادی داشته ولی دشمن همیشه سعی بر ناامید کردن ما داشته و دارد اما ما با افتخار به گذشته و امید به آینده درخشان خود به پیش می رویم.

همچنین ببینید

اطلاعات ، ایران ، جام جم ، کیهان و همشهری واگذار می شوند

طرح الزام دولت و شهرداری تهران مبنی بر واگذاری موسسات اطلاعات، ایران، جام جم، کیهان …