دولت از واگذاری‌های غیرقانونی جلوگیری نماید

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: واگذاری ماشین‌سازی تبریز، کشت صنعت مغان، ایران ایرتور و پالایشگاه کرمانشاه توسط سازمان خصوصی‌سازی با اعاده به دولت، ابطال می‌شود.

فارس- احمدعلیرضا بیگی اظهار کرد:گروه ماشین‌سازی تبریز بالاخره به صاحب اصلی‌اش بازگشت به‌طوری‌که باید ایدرو در سریع‌ترین زمان، هیئت مدیره و مدیرعامل قانونی و در شأن نام ماشین‌سازی تبریز را تعیین و منصوب کند.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی در محاکمه متخلفان واگذاری غیر قانونی این صنعت استراتژیک باید برخورد جدی داشته باشند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ابراز کرد: البته صندوق فولاد هم طی نامه‌‌‌ای اعلام کرد که در قبال ماشین‌سازی مسئولیتی ندارد.

وی با بیان اینکه با بی‌تدبیری صنعتی بزرگ و مادری مانند ماشین‌سازی را با بحران و خسارت روبه‌ رو کردند، افزود: متاسفانه همیشه باید خسارت بدهیم بعدا درست عمل کنیم در حالی که من چندسالی است که این خسارت را فریاد می‌زنم ولی دولت تازه یادش افتاده است که صنایع چه مشکلاتی دارند.

بیگی متذکر شد: قطعا واگذاری به سازمان نوسازی و گسترش یک اقدام شایسته‌ای است که باید دولت در این خصوص به وظایف خود پی ببرد و کار را در دست گیرد ولی همچنان خواسته ما واگذاری به شستا است که پیگیری‌های آن تا زمان احقاق انجام خواهد گرفت.

وی گفت: دولت نباید اجازه واگذاری‌های غیرقانونی را بدهد و افرادی که چنین خسارت بزرگی را با سناریوهای کثیف خود و جهت رسیدن به اهداف‌شان انجام داده بودند نیز باید به مجازات خود برسند و از دستگاه قضایی برخورد جدی را می‌طلبیم.

همچنین ببینید

دولت از درد مردم غافل نیست

رئیس جمهور با اشاره به پایان زمان محدودیت تسلیحاتی ایران طبق برجام در تاریخ ۲۷ …