سکاندار کشتی تدبیر و امید امروز میهمان مردم غیرتمند تبریز است

استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی ده‌ها پروژه عمرانی، صنعتی و اقتصادی به ارزش ۶هزار میلیارد تومان همزمان با سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.
پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان شرقی- مجید خدابخش با اشاره به سفر رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید به استان گفت: این سفر اولین سفر استانی رئیس جمهور در سال ۹۷ است و طبق روال سفرهای استانی، دکتر روحانی در ورزشگاه تختی با مردم تبریز دیدار می کنند.
وی افزود: در روز دوم سفر رئیس جمهور به استان، مراسم افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ با حضور ایشان و تعدادی از وزرا و سفرای کشورهای اسلامی در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.
خدابخش با بیان اینکه همزمان با سفر رئیس جمهور، ده‌ها پروژه عمرانی، صنعتی و اقتصادی به ارزش شش هزار میلیارد تومان در نقاط مختلف استان افتتاح یا کلنگ‌زنی خواهد شد، گفت: این پروژه‌ها عمدتاً با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اجرا شده و با بهره‌برداری یا اجرای آنها بخش مهمی از زیرساخت‌های اساسی استان طی امسال و سال آینده به سرانجام می‌رسد.
وی افزود: در این سفر همچنین پیشنهادهای استان برای تسریع در اجرای برخی از پروژه‌های مهم به هیئت دولت ارائه خواهد شد و بیشتر به دنبال پروژه‌هایی خواهیم بود که جزو مطالبات عمومی بوده و در توسعه استان تأثیرگذار باشد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم تبریز همواره نشان داده‌اند که پشتیبان انقلاب و نظام هستند، افزود: حضور گسترده و حماسی مردم غیرتمند و تاریخساز تبریز و آذربایجان شرقی در مراسم استقبال از رئیس جمهور، باعث استحکام پایه‌های نظام است.
وی استقبال گسترده مردم استان از رئیس جمهور را حاوی چند پیام ارزشمند و مهم دانست و گفت: اولین پیام این حضور تاکید مجدد بر شعار «آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی» می باشد و همان‌طور که رهبر انقلاب آذربایجان را سر ایران معرفی کرده‌اند باید نشان دهیم که مردم آذربایجان همچنان حامی نظام اسلامی در برابر این تهدیدها هستند.
خدابخش افزود: حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور همچنین روحیه مضاعفی به مسئولان استان بخشیده و آنها را نسبت به پیگیری مطالبات عمومی، جدی‌تر از قبل می کند.

همچنین ببینید

احداث بزرگراه تبریز – اهر – باکو به همت مسئولان نیاز دارد

نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از افزایش اعتبار بزرگراه اهر – تبریز …