شرکت ماشین‌آلات تراکتورسازی تبریز پلمپ شد

عضو شورای شهر تبریز و دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز گفت: کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی با بحران مواجه شده زیرا این کارخانه به شکل درستی به بخش خصوصی واگذار نشده است.
مهر- کریم صادق‌ زاده تبریزی با اشاره به پلمپ کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: متاسفانه این کارخانه هم اکنون در بحران است و درست نبود پلمپ شود چراکه الان حق کارگران این کارخانه تضییع می شود.
وی سپس با تاکید بر اینکه این کارخانه ۲۰۰ کارگر دارد، افزود: نباید معیشت و رفاه این تعداد کارگر به خطر بیفتد. انتظار داریم مسئولان استانی و شهری هرچه زودتر اقدامات لازم را برای نجات این کارخانه انجام دهند.
صادق زاده همچنین با بیان اینکه باید درخصوص کارخانجات و واحدهای صنعتی استان مصوبات به صورت دقیق اجرا شود، گفت: متاسفانه هم اکنون شاهد پلمپ کارخانه ماشین آلات تراکتورسازی بودیم.
وی گفت: کمیسیون کارگری استان در خصوص کارخانه ماشین آلات تراکتورسازی تبریز رای و نظر روشنی دارد و باید طبق قانون برخورد شود.
عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: این کارخانه یکی از مهمترین کارخانجات صنعتی استان بود که واقعا از پلمپ شدن آن متاسف شدم و ما باید برای افزایش تولید و اشتغال زایی در استان تلاش کنیم.
گفتنی است اداره تصفیه امور ورشکستگی تبریز کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز را پلمپ کرد.
در بنر درب ورودی کارخانه ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز که توسط اداره تصفیه امور ورشکستگی تبریز نصب شده آمده است: نظر به اتمام اجاره نامه در مورخه ۲۳/۹/۹۶ و عدم تمایل تمدید اجاره نامه توسط مستاجر محترم درب ورودی و کلیه درب کارگاه ها و ساختمان ها و… شرکت توسط اداره تصفیه امور ورشکستگی تبریز به قائم مقامی از ورشکستگی شرکت ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی تبریز در اجرای قوانین و مقررات ورشکستگی مهر و موم و پلمپ گردید.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: ورود کارگران و سایر اشخاص به داخل شرکت ممنوع بوده و در صورت ورود و شکستن یا محو پلمپ جرم بوده و وفق قانون مجازات اسلامی از سه ماه تا دو سال محکوم به حبس می گردند.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری ملت در ششم اردیبهشت امسال با ارسال نامه‌ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی اعلام کرد: شرکت ماشین‌آلات تراکتورسازی صنعتی ایران براساس احکام صادره از شعب ۷ و ۱۱ دادگاه عمومی تبریز ورشکسته و اداره امور آن در ید اداره و امور ورشکستگی تبریز است.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …