ضرورت گسترش اقدامات فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمن

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به جنگ نرم دشمنان گفت: اقدامات فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان باید گسترش پیدا کند.
مهر- حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم تودیع و معارفه رؤسای قبلی و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در تبریز با اشاره به اینکه دشمن توان حمله نظامی به ایران را ندارد، گفت: اگر دشمنان به ایران چشم طمع داشته باشند و جنگ نظامی را شروع کنند
بدون شک رژیم غاصب اسرائیل نابود می شود.
وی با تاکید بر اینکه دشمن تمایلی به آغاز جنگ ندارد چراکه می داند شکست خواهد خورد، ابراز داشت: امروز تهدیدهای نظامی از ناحیه دشمنان بسیار پرهزینه و مخاطره آمیز است. اگر آنها جنگی شروع کنند سامانه های موشکی ایران پایگاه های نطامی آمریکا در نقاط مختلف جهان را موشک باران می کند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن امروز به خوبی می داند که اگر جنگی شروع شود همه منافع آنها در جهان به خصوص منطقه خاورمیانه به خطر خواهد افتاد، گفت: برای همین آنها امروز برای آسیب رساندن به جمهوری اسلامی به دنبال جنگ نرم فرهنگی هستند، گفت: آنها می خواهند از روش جنگ نرم حملات بی سر و صدا و آرام که قابل شناسایی هم نیست را برای نابودی ایران اسلامی اجرا کنند.
وی ادامه داد: برای همین باید اقدامات فرهنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان گسترش پیدا کند. مقابله با کج فهمی ها و برخورد قاطع با رفتارهای هنجار شکنانه در سطح جامعه ضروری است.
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تاکید بر اینکه آنچه امروز در خیابان ها در قالب بد حجابی شاهد هستیم فرمان دشمن است، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی وظیفه دارد در خصوص مسائل سیاسی و فرهنگی نهاد های ذی ربط را هماهنگ کند.
حجت‌الاسلام رسول برگی رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی نیز گفت: امروز روز اول مسئولیت من است و فقط از شما می‌خواهم تا دعا کنید روز آخر مسئولیتم شرمنده نشوم.
وی با بیان اینکه در استانی که حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم هستند، کار کردن هم راحت و هم سخت است، گفت: راحت از این لحاظ که محبوبیت وی، حلّال مشکلات خواهد بود و سخت به خاطر اینکه پشت سر آل‌هاشم حرکت کردن بسیار سخت است چراکه او یک فرد با تلاش و مجاهد است.
رئیس جدید شورای هماهنگی استان با تشکر از اعتماد آیت‌ا… جنتی مبنی بر انتخاب او به این مسئولیت، گفت: این یک مسئولیت بزرگی است که به بنده کمترین سپرده شده و در این مسئولیت خطیر واقعا مهم قرار گرفته‌ام.
وی افزود: ما دو امام جمعه شهید در استان داریم؛ شهید محراب حضرت آیت‌ا… علامه شهید قاضی طباطبایی و حضرت آیت‌ا… شهید مدنی، این افتخار است که در شهر شهدای محراب فعالیت کنم.
وی اضافه کرد: بنده به عنوان طلبه و روحانی با لباس‌های مختلف در حرم امام رضا، ارومیه، زنجان، تهران و تبریز و اطراف آن در خدمت عزیزان هستم و تا به امروز برای خود مقامی قائل نشد‌ه‌ام و اگر چیزی هستم، آن روضه خوانی امام حسین علیه السلام است.
گفتنی است در این آیین حجت الاسلام رسول برگی به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی معرفی و از خدمات ۲۷ ساله حجت‌الاسلام حسین تقی زاده قدردانی شد.

همچنین ببینید

واردات لوازم خانگی ممنوع شد

مدیرکل صنایع برق و الکترونیک وزارت صمت گفت: در حوزه تولید ماشین لباس شویی ۵۸ …