عاشورائیان اجازه تغییر مسیر انقلاب را نمی‌دهند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: ما حاضریم تا با پذیرش بالاترین درجات مشقات و بذل جان در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی که ادامه راه نهضت عاشورا است، جلو رویم چراکه ملت عاشورایی ایران هرگز اجازه نمی‌دهد این مسیر عوض شود و امید است روزی در سایه فداکاری ملت اسلام به آرزوهای نهایی خود که همانا آزادی قدس است، برسیم.
فارس- حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم در مراسم رژه نیروهای مسلح با عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و تبریک فرارسیدن ایام دفاع مقدس اظهار کرد: این هفته یادآور ایثارگری، فداکاری و از جان گذشتگی نیروهای مسلح و مردمی است.
وی با بیان اینکه نباید ایام دفاع مقدس را فراموش کرد، تصریح کرد: این هفته یادآور ایثارگری مردانی است که عزت، شرف و اقتدار را برای ایران عزیز به ارمغان آوردند.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با یاد و اهدای سلام به روح پرفتوح امام راحل گفت: ایشان در دفاع مقدس به خوبی فرماندهان را رهبری کردند و با مدیریت‌شان جان دوباره به جبهه‌های جنگ بخشیدند.
وی خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب، دشمن توانست به آرزوی خود برسد و از این‌رو، روی به جنگ نظامی آورد تا بلکه بتواند انقلاب اسلامی را از بین ببرد.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه اهداف دشمن از حمله نظامی به ایران، براندازی انقلاب، تجزیه کشور و تسلط کامل بر ایران بود، تصریح کرد: به برکت وجود امام مقتدر، نیروهای مردمی و نیروهای مسلح، دشمن به هیچ کدام از اهداف خود نرسید چراکه مردم ایستاده و خون‌های زیادی تقدیم کردند که به برکت آزادگان، ایثارگران و جانبازان عزت برای کشور حاصل شد.
وی افزود: امروز نیروهای مسلح در سایه هدایت‌ها و فرماندهی رهبر معظم انقلاب مانند دوران دفاع مقدس، آماده دفاع از کشور و مشغول حراست از وطن و انقلاب اسلامی هستند و حتی نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و بسیج از محبوب‌ترین قشر جامعه به حساب می‌آیند.
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم ابراز کرد: روزهای گذشته را فراموش نکردیم که از منطقه قهرمان‌پرور آذربایجان‌شرقی، موشک‌های سپاه به سمت مقر گروهگ تروریستی «حدکا» نقطه‌زنی شد و آنها را که در حال توطئه‌چینی بودند، سر جای خودشان نشاند.
وی یادآور شد: دشمن بداند و بفهمد که نیروهای مسلح مقتدرتر از گذشته آماده جانفشانی هستند.
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی بیان کرد: ملت ما یک ملت عاشورایی و حسینی است و الگوی رفتاری مردم ایران قیام امام حسین(ع) و پذیرش مطلق ایشان و دوری از هرگونه تسلیم و سازش در برابر استکبار است.

همچنین ببینید

توطئه دشمنان برای تفرقه بین ایران و عراق اثر ندارد

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: دشمنان سعی بر تفرقه بین دو ملت ایران و …