غربی‌ها برای رفع تحریم دارویی ایران اقدامی انجام ندادند

نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی گفت: اروپا و آمریکا کوچکترین اقدام در رفع تعهد دارویی را نسبت به ایران را در این شرایط سخت انجام نداده است.
فارس- حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم اظهار کرد: با نگاهی به آینده می‌توان دریافت که چین قدرت بلامنازع جهان از لحاظ اقتصادی خواهد بود و به‌عبارتی نبض اقتصادی جهان را در شرق خواهد تپاند.
وی افزود: به‌خصوص اینکه اتحادیه اروپا حال و روز خوشی را ندارد زیرا پس از خروج انگلیس زمزمه‌های جدایی ایتالیا هم مطرح است و به همین جهت راهبرد چین هراسی در دستور کار آمریکا قرار گرفته است.
نماینده ولی‌فقیه در استان با تاکید بر اینکه چه کرونا را مصداق جنگ بیولوژیکی بدانیم و چه ندانیم، تشدید فضای چین هراسی از سوی آمریکا به‌وجود آمده است، یادآور شد: در این میان ترامپ اصرار دارد به‌جای کرونا ویروس از تعبیر ووهان ویروس و ویروس چینی استفاده کند و این واژه‌ها را به‌کار ببرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با اشاره بر اینکه چین هر روزه مقدار زیادی از کمک‌های خود را به ایران هم می‌فرستد، متذکر شد: این در حالی است که اروپا و آمریکا کوچکترین اقدام در رفع تعهد دارویی را نسبت به ایران را در این شرایط سخت انجام نداده است.
امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: امیدوارم پایان این مسئله به نفع آمریکا تمام نشود.

همچنین ببینید

بازخوانی دفاع مقدس چراغ راه آیندگان است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، این دوران …