فروشگاه‌های زنجیره‌ای باعث بیکاری اصناف بناب شده است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، گفت: وقتی به حوزه‌ انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران مواجه می‌شوم و پاسخی برای رفع مشکل آنها ندارم.
فارس- ضیاءا… اعزازی گفت: وقتی که به حوزه انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران جویای شغل مواجه می‌شوم ولی متاسفانه هیچ پاسخی برای آنها و رفع مشکلشان ندارم.
وی افزود: این مشکل تنها محدود به حوزه انتخابیه من نیست و نمایندگان دیگر نیز با شرایط مشابه من در حوزه‌های انتخابیه مواجه هستند.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروزه بیکاری و رکود به دو معضل اصلی جامعه تبدیل شده و شرایط سختی را برای مردم پدیده آورده است.
اعزازی خاطرنشان کرد: تاکنون شاهد بیکاری کارگران و تعطیلی کارخانجات در کشور بودیم اما امروز با ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای به عرصه شاهد بیکار شدن اصناف نیز هستیم.
وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای امروز بویژه در شهرهای کوچک موجب رکود بازار پیشه‌وران شده‌اند و شاهد بیکاری این قشر در شهرهای کوچک هستیم.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: به عنوان نمونه در حوزه انتخابیه بنده ۴۰۰ نفر به دنبال راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای از کار بیکار شده‌اند و این فروشگاه‌ها موجب رکورد در کار پیشه‌وران شده است.

همچنین ببینید

جلوه همدلی مردم ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی

فرمانده نیروی انتظامی ایران گفت: با این که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است …