مردم آذربایجان شرقی از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی بهره‌مند می‌شوند

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی گفت: امام رضا(ع) به همه مردم تعلق داشته لذا مردم سراسر کشور و آذربایجان شرقی از جایگاه بی‌بدیل، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آستان قدس رضوی بهره‌مند می‌شوند.

تسنیم-  مراسم افتتاحیه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان شبستر با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی نماینده آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان شبستر برگزار شد.

محمد یوسف شاکری مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: با راه‌اندازی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در نقاط مختلف کشور، بخشی از خدمات آستان قدس رضوی در سراسر کشور سرازیر می‌شود.

وی اظهار کرد: امام رضا(ع) به همه مردم تعلق داشته لذا مردم سراسر کشور و آذربایجان شرقی از جایگاه بی بدیل، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آستان قدس رضوی بهره‌مند خواهند شد.

شاکری افزود: با راه اندازی دفاتر آستان قدس می‌توان از ظرفیت مردم پایدار و بسیار توانا برای کمک به دولت استفاده کنیم تا مشکلات کشور حل شود و انجام امور فرهنگی و کمک به مستمندان از جمله اهداف این دفاتر است.

نماینده آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی با اشاره به اهداف دفاتر استان قدس رضوی تصریح کرد: خارج از گرایش‌های مردم وارد این صحنه شده و چیزی  به نام چپ و راست در اینجا مطرح نبوده و ارزش آن است که چه کسی خدمت بیشتری می‌کند.

وی ادامه داد: فعالیت کنندگان در دفاتر آستان قدس رضوی با موضوع خدمت برای برطرف کردن مشکل و انجام وظیفه همکاری کرده و به عنوان خادم و خادم یار علی بن موسی‌الرضا(ع) فعالیت خواهند کرد.

شاکری با اشاره به مهم‌ترین فعالیت‌های نمایندگی‌های آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: اعزام زیارت اولی‌ها، اطعام، اشتغال  و کار آفرینی، توسعه و ترویج موقوفات از مهم‌ترین اهداف این دفاتر است.

نماینده آستان قدس رضوی در آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: شناسایی مستمندان که عزت نفس دارند نیز از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی دفاتر آستان قدس رضوی است که امید است در این عرصه با به بار رساندن استعدادها و توانمندی‌ها رو سفید شویم.

همچنین ببینید

جلوه همدلی مردم ایران در چهلمین بهار انقلاب اسلامی

فرمانده نیروی انتظامی ایران گفت: با این که دشمن به دنبال ناامید کردن مردم است …