همه امکانات اقامتی و گردشگری تبریز آماده پذیرایی از میهمانان است

استاندار آذربایجان شرقی از همه هموطنان برای سفر به تبریز همزمان با رویداد گردشگری سال ۲۰۱۸ دعوت کرد و گفت: همه امکانات اقامتی و گردشگری شهر تبریز آماده پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی هستند.

مجید خدابخش اظهار کرد: تبریز به دلیل آثار بی‌نظیر فرهنگی، تاریخی و طبیعی، توسط سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات ارزشمندی توسط دستگاه‌های مرتبط به‌ویژه شهرداری تبریز انجام شده است، افزود: آئین مقدماتی این رویداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور برگزار شد.

خدابخش اضافه کرد: آئین رسمی افتتاحیه رویداد تبریز ۲۰۱۸ نیز با حضور رئیس جمهور و تعدادی از مقامات کشورهای مختلف در ایام عید نوروز برگزار خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه برنامه‌های مختلفی از سوی وزارت‌خانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان برای این رویداد پیش‌بینی شده است، گفت: بسیاری از همایش‌ها و رویدادهای بین‌المللی کشور در سال ۲۰۱۸ در تبریز برگزار می‌شود.

وی در خصوص مشوق‌های جدید برای سفر به تبریز، از صدور روادید الکترونیکی برای گردشگران خارجی از اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و گفت: برای تورگردانان نیز مشوق‌های خوبی در نظر گرفته شده است.

دکتر خدابخش با بیان اینکه از همه هموطنان جهت سفر به تبریز در سال ۲۰۱۸ دعوت می‌کنم، افزود: هتل‌ها، موزه‌ها، اماکن تاریخی و گردشگری تبریز آماده پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی هستند.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …