هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز مشخص شد

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز صبح دیروز با برگزاری انتخابات، هیئت رئیسه این شورا را برای سال اول فعالیت خود انتخاب کردند.

کریم صادق زاده تبریزی سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اعلام این مطلب گفت: برگزاری این انتخابات در یک فضای صمیمی با سعه صدر اعضا و با اکثریت قاطع به تمامی شایعات که تلاش داشت به فضای وحدت میان اعضای شورای اسلامی شهر تبریز آسیب وارد کند خاتمه داد.

صادق زاده افزود: در خصوص انتخاب شهردار نیز اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با توجه به برنامه ریزی های لازم برای انتخابی شایسته، تلاش دارند و امیدواریم با برگزاری جلسات آتی تصمیم خوبی در ارتباط با این مهم گرفته شود.

با رای هر سیزده نفر اعضای شورا، شکور اکبرنژاد به عنوان رئیس شورای پنجم شهر تبریز، سونیا اندیش نایب رئیس، علی آجودان زاده دبیر اول، محرم محمد زاده خزانه دار و کریم صادق زاده دبیر دوم و سخنگوی هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز برای سال اول فعالیت انتخاب شدند.

گفتنی است با توجه به اینکه بر اساس اعلام وزارت کشور پنجمین شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت خود را از ابتدای شهریور آغاز می کنند، هیئت رئیسه شوراها بعد از تحلیف اعضا در نخستین جلسه رسمی به رای گذاشته شده و در صورت کسب آرای اعضا رسمیت خواهد یافت.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …