وظیفه مدیران دولتی رفع موانع بخش تولید است

وظیفه مدیران دولتی رفع موانع بخش تولید است
استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه وظیفه ما به عنوان مدیران اجرایی، رفع موانع بخش تولید است، گفت: تولیدکنندگان پیشنهادهای عملی برای تحقق شعار سال بدهند.
مهر- مجید خدابخش در دیدار مدیران اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، انجمن مدیران صنایع استان و خانه صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با وی، افزود:
مشکلات اداری همیشه وجود دارد و کار اصلی ما حل این مشکلات و تسهیل امور بخش خصوصی در بروکراسی اداری است.
استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نگاه مدیران اجرایی، دولتی و اداری است، یادآوری کرد: به طور قطع نظرات تولیدکنندگان و صاحبان صنایع که به طور مستقیم در صحنه کار و تلاش هستند در تحقق حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی تاثیرگذارتر است.
خدابخش با اشاره به سفر پیش روی رئیس جمهوری به آذربایجان‌شرقی در اردیبهشت سال جاری، ادامه داد: تلاش می ‌شود در این سفر به ‌جای تمرکز بر جذب اعتبار و منابع مالی، مجوزهای قانونی از دولت اخذ شود تا پروژه‌های کلان عمرانی و زیربنایی استان را اجرا کنیم.
وی با بیان اینکه بخش خصوصی استان چندان از منابع صندوق توسعه ملی استفاده نکرده است، گفت: در شرایطی که استفاده از منابع خارجی دشوار است، منابع این صندوق می‌تواند فرصت خوبی برای توسعه استان باشد و کسانی که از این منابع استفاده کنند، برنده خواهند شد.
خدابخش افزود: همه مدیران دولتی و فعالان بخش خصوصی باید با امیدواری کامل دست به دست هم دهند و برای حل مشکلات تلاش کنند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز نیز در این دیدار شعار ‹حمایت از کالای ایرانی› را راهبردی عالمانه و ضروری اعلام کرد و گفت: تحقق این شعار نیازمند فراهم کردن زیرساخت‌ها و رفع موانع بخش تولید است.
صمد حسن زاده، افزود: از سوی جامعه تولید استان اطمینان می‌دهم که ملت ما قادر به تولید بهترین و باکیفیت‌ترین کالاها و حل بزرگترین مشکلات اقتصادی است.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …