۱۲۰۰ واحد مسکن مهر تا نوروز در آذربایجان‌شرقی افتتاح می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: پرونده مسکن مهر در نیمه نخست سال آینده در آذربایجان شرقی بسته می‌شود.
تسنیم- توحید اخلاقی از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی به مناسبت ایام‌ا… دهه فجر در آذربایجان شرقی خبر داد و اظهار کرد: این پروژه‌های عمرانی شامل شش پروژه راه‌سازی و پنج پروژه شهرسازی می‌شود که برای این‌ها بیش از ۴۷۲ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.
وی با اشاره به اینکه هم‌زمان با ایام‌ا… دهه فجر ۱۴ کیلومتر از بزرگراه تبریز ـ هریس ـ اهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، افزود: برای این ۱۴ کیلومتر از بزرگراه تبریز ـ هریس ـ اهر۳۵۰ میلیارد ریال هزینه شده که به مناسبت دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی بابیان اینکه پرونده مسکن مهر در نیمه نخست سال
آینده در آذربایجان شرقی بسته می‌شود، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در آذربایجان شرقی تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود و در صورت این‌که اگر این پروژه‌ها زودتر از زمان مقرر تکمیل شد سعی می‌کنیم تا در ایام‌ا… دهه فجر به مالکان تحویل دهیم.
اخلاقی اضافه کرد: تا به امروز در آذربایجان شرقی بیش از ۱۰۳ واحد مسکن مهر را تکمیل و به متقاضیان تحویل داده‌ایم و ۳۱۰۰ واحدی که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند را نیز در تلاشیم تا در نیمه نخست سال آینده تکمیل و به مالکان تحویل دهیم که با تکمیل این واحدها پرونده مسکن مهر در استان بسته خواهد شد.
وی همچنین از افتتاح ساختمان‌های پایگاه انتقال خون شهرستان اهر و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هریس هم‌زمان با دهه فجر خبر داد و گفت: برای ساختمان پایگاه انتقال خون شهرستان اهر شش میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال و برای ساختمان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هریس پنج میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی آسفالت‌ریزی راه‌های روستایی بستان‌آباد، کلیبر و هریس، مدرسه مسکن مهر شهرستان سراب، مسکن مهر شهرستان میانه و ساختمان اداره ثبت‌احوال تبریز را از دیگر پروژه‌های قابل‌افتتاح در دهه فجر ذکر کرد.

همچنین ببینید

ارائه تسهیلات ویژه برای تولید محصولات گلخانه‌ای

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با اعلام اینکه برای افزایش تولید محصولات گلخانه ای و مکانیزه …