۲۰ انبار احتکار کالاهای اساسی توسط بسیجیان کشف شد

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی از کشف بیش از ۲۰ انبار احتکار کالاهای اساسی مردم توسط بسیجیان آذربایجان‌شرقی خبر داد.
تسنیم- سردار عابدین خُرّم با اشاره به اینکه امروزه با جنگ اقتصادی دشمن مواجه هستیم که برای مقابله با این جنگ، هر نهاد باید نقش خود را ایفا کند اظهار داشت: در این روزهای به هم ریختگی بازار، بسیجیان با توجه به اشرافیت خود، ۲۰ انبار احتکار برخی از اقلام اساسی مردم را کشف کردند.
وی با بیان اینکه این انبارها نیازهای اساسی مردم است افزود: عمده این کشفیات از مایحتاج عمومی، کاغذ، لاستیک خودرو و مواد غذایی تا مواد اولیه کارخانجات، یخچال، لباسشویی و… بوده که نظم بازار را برهم زده بود.
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه این انبارها پس از کشف در اختیار تعزیرات قرار گرفته است اضافه کرد: قبلا مصوب شده بود تا این اقلام به چرخه توزیع بازگردد و ما هم بازگشت کالاها به چرخه توزیع را به شدت پیگیری می‌کنیم تا در فروشگاه‌های بزرگی که در دسترس عموم قرار دارد، در اختیار مردم با قیمت قبلی قرار گیرد.
این مقام ارشد نظامی آذربایجان‌شرقی، گفت: در شهرک‌های صنعتی هم بسیجیان متخصص ما تلاش می‌کنند واحدهایی که با مشکل مواجه هستند توسط اقشار متخصص بسیج مشکلات بررسی شده و رفع شود.
وی بسیج را دنیایی از ظرفیت دانست و خاطر نشان کرد: به همه نهادهای دولتی اعلام کردیم که ظرفیت بسیج با همه توانمندی‌ها آماده تعامل و همکاری است و باید این ظرفیت باور شده و به کار گرفته شود.
سردار خُرّم با تاکید بر اینکه اگر ظرفیت بسیج بکارگیری شود، مطمئن هستم معضلات اساسی نظام و گره‌ها با دست معجزه آسای بسیج قابل رفع است تصریح کرد: قدرت، اقتدار و توانمندی بسیج در این چهار دهه به حد بالایی رسیده و توانایی کمک به همه نهادها را دارد.

همچنین ببینید

نباید در جامعه اضطراب ایجاد شود

رئیس‌جمهور گفت: راهپیمایی روز قدس در ۲۱۸ شهر سفید با مراعات همه پروتکل‌های بهداشتی نه …