هفته بد فوتسال تبریز!

هفته چهارم لیگ برتر فوتسال در حالی برگزار شد که حواشی و درگیری پای ثابت بازی‌های مهم بود.
ایسنا – هفته چهارم لیگ برتر فوتسال با بازی تیم‌های تاسیسات دریایی تهران و شهرداری ساوه آغاز شد.
شاگردان وحید شمسایی در این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسیدند.
از حواشی این دیدار می‌توان به حضور محسن مسلمان، بازیکن پرسپولیس و پا به توپ شدن وحید شمسایی با وجود مشکل قلبی اشاره کرد. ساوه‌ای‌ها در این دیدار اعتراض شدیدی به کادر داوری داشتند؛ به طوری که بازی برای دقایقی متوقف شد.
در حساس‌ترین دیدار هفته تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و دبیری تبریز در سالن پیروزی اصفهان رودرروی هم قرار گرفتند. این بازی پرتنش در پایان با نتیجه ۶ بر ۳ به سود اصفهانی‌ها به پایان رسید. بازیکنان و عوامل دو تیم برای دقایقی با یکدیگر درگیر شدند و این بازی نیز متوقف شده بود.
این بازی به دلیل حضور بازیکنانی مثل اصغر حسن‌زاده و مورنو که حضور آنها در ابتدای فصل برای دبیری مسجل شده بود ولی به دلایل نامعلومی به گیتی‌پسند پیوستند که بازی را فوق العاده حساس کرده بود.
بازی حساس دو تیم گیتی‌پسند اصفهان و دبیری تبریز در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که تا اوایل نیمه دوم با نتیجه ۳ بر یک به سود تیم گیتی‌پسند دنبال می‌شد با حاشیه‌های فراوان همراه بود.
سپهر محمدی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی و همچنین دروازه‌بان تیم گیتی‌پسند با مهارهای فوق‌العاده‌اش در طول بازی هم موجب جلوگیری از باز شدن دروازه گیتی‌پسند کرد و تماشاچیان حاضر در ورزشگاه را به شدت به هیجان آورد.
داور مسابقه محمود نصیرلو به نیمکت هر دو تیم به‌خصوص نیمکت تیم گیتی‌پسند به دلیل اعتراضات متعدد تذکرات جدی داد.
این بازی را حدود ۱۰۰۰ نفر از نزدیک تماشا کردند.گفته می شود در لیگ گذشته تیم دبیری دراصفهان نماینده این شهر را شکست داده بود و آنها برای جبران آن شکست هر کاری کردند تا درنهایت ۶ بر ۳ پیروز این مسابقه شدند.
تیم یاسین پیش‌روی قم در ساری در حضور چهار هزار تماشاگر مقابل شهروند این شهر با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد تا اولین باخت رضا حیدریان در لیگ رقم بخورد.
حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی نیز با دانشگاه آزاد اولین امتیاز لیگ را در بندرعباس دشت کرد و مقابل تیم آذرخش به نتیجه یک – یک رسید.
در تبریز نماینده دیگر این شهر برابر تیم قدرتمند فرش آرا به تساوی ۲ بر ۲ رسید.مس سونگون در این مسابقه بهتر از بازیهای قبلی ظاهر شد و توانست برابر نماینده مشهد بازی بهتری ارائه دهد.
نتایج کامل بازی‌های این هفته لیگ به شرح زیر است:
مقاومت البرز ۳ – لبنیات ارژن شیراز یک
مس تبریز ۲ – فرش مشهد ۲
حفاری اهواز ۴ – طرح و توسعه قزوین صفر
آذرخش بندرعباس یک – دانشگاه آزاد تهران یک
تاسیسات دریایی تهران ۴ – شهرداری ساوه ۳
گیتی‌پسند اصفهان ۶ – دبیری تبریز ۳
شهروند ساری ۳ – یاسین قم

همچنین ببینید

تیم ملی فوتبال ایران گام اول را محکم برمی دارد

پس از مدت ها بالاخره تیم ملی ایران و تیم ملی قطر امروز در ورزشگاه آزادی …