خبرنگاران و نویسندگان مهدآزادی به عضویت بسیج رسانه درآمدند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان آذربایجان شرقی گفت: روزنامه مهدآزادی اولین نشریه‌ای است که کارت‌های عضویت سازمان بسیج رسانه به صورت نمادین به کارکنان آن داده می‌شود.
تبریز- خبرنگار مهدآزادی- سید محمدمسعود نقیب رئیس سازمان بسیج رسانه استان در معیت هیئت همراه در نشستی که به مناسبت هفته دولت و با حضور مدیرمسئول روزنامه مهدآزادی و کارکنان این روزنامه و نیز جمعی از اعضای سازمان بسیج رسانه، در محل موسسه مهدآزادی برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب، به روش متداول روزنامه مهدآزادی در نشر و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ما مهدآزادی را یک روزنامه بسیجی می‌شناسیم و اهتمامی که این روزنامه در انعکاس وصایای شهدای گرانقدر و تاکید بر اهمیت نمازجمعه و درج مطالب متعدد و متنوع دینی به عمل می‌آورد مایه افتخار است.
در ادامۀ این نشست، رئیس سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی، کارت عضویت ستاد بسیج رسانه و چفیه بسیجی را به مهندس سیدمسعود پیمان مدیر مسئول و چند تن از خبرنگاران و هیئت تحریریه روزنامه مهدآزادی اهدا نمود.
در خاتمه این نشست مدیرمسئول روزنامه مهدآزادی نیز ضمن تشکر از رئیس سازمان بسیج رسانه استان آذربایجان شرقی و همراهان وی گفت: امروز برای ما روز افتخارآمیزی است و من این چفیه را نماد مقدسی می‌دانم که دارنده آن را موظف به رعایت ویژگی‌های اخلاقی و شیوه تفکر و زندگی می‌نماید.

همچنین ببینید

فاجعۀ منا، نقاب از چهرۀ خادمان ظاهری حرم برداشت

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فاجعه تلخ و غم انگیز منا شهادت انسان های …