برترین‌های یادواره سراسری «خط سرخ منا» برگزیده شد

نفرات برگزیده یادواره سراسری ادبی هنری خط سرخ منا همزمان با آیین اختتامیه این یادواره در محل تالار مجتمع پتروشیمی تبریز اعلام شد.
مهدآزادی به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان آذربایجان شرقی- رئیس حوزه هنری استان با اعلام این خبر گفت: برگزیدگان در شش بخش کاریکاتور، پوستر، تصویرسازی، شعر، داستان و سایر معرفی شده اند.
حسن میلانی ادامه داد: در بخش کاریکاتور محسن اسدی، حمید قالیجاری و محبوبه پاکدل به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آورده  اند و اکبر تراب پور، مهدی عزیزی و فروزان محمد شفیع نیز در این بخش برگزیده شده اند.
وی همچنین خاطر نشان کرد: در بخش پوستر نیز لیدا توحیدی، اصغر رحمانی و عبدالرحمن مجرد به ترتیب نفرات اول تا سوم شده اند و محمد علی خلجی نیز نفر برگزیده اعلام شده است.
میلانی با بیان اینکه در بخش تصویر سازی کسی نتوانست رتبه اول را کسب کند،اضافه نمود: فراز سالک و شبنم صباغ رتبه های دوم و سوم را از آن خود کردند و آرام علایی، احلام فائز و لیلا حاج اسمعیلی نفرات برگزیده اعلام شده اند.
وی نفرات اول تا سوم بخش شعر را نیز جاوید سیفی، خدابخش صفادل و محمد جواد شاهمرادی عنوان کرد و حسین عبدی، عارف ساسانی و علیرضا رجبعلی زاده نیز مقام شایسته تقدیررا از آن خود کردند.
رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با اعلام اینکه بخش داستان نیز رتبه اول ندارد، گفت: محمود مهدوی و نسیم رضازاده نفرات دوم و سوم در بخش داستان شدند و مرتضی فرجی، میثم موسویان و نعیمه ترکمن نیا مقام های شایسته تقدیر شناخته شدند.
میلانی در ادامه اظهار داشت، در بخش سایر نیز مهناز افضلی در بخش کتاب، خاطرات خود نوشت برای کتاب آسمانی ترین زمین مقام شایسته تقدیر را از آن خود کرد.
وی افزود: آقای داداشی در بخش نمایش رادیویی، ابراهیم زره ساز در بخش اجرایی یادواره، مختاروند در بخش نرم افزار و کمال الدین شاهرخ در بخش عکس عناوین شایسته تقدیر را به دست آوردند.
لازم به ذکر است، یادواره سراسری ادبی هنری خط سرخ منا ۲۱ شهریور ماه ۹۵ در محل مجتمع پتروشیمی تبریز با حضور جمع کثیری از مردم غیور آذربایجان برگزار گردید.

همچنین ببینید

ولایت فقیه قطب‌نمای حرکت انقلاب اسلامی است

امام جمعه مراغه با تاکید بر اینکه اهتمام مسئولان برای جلب مشارکت های مردمی در …