المان ویژه «تبریز ۲۰۱۸» در ائل‌گلی نورپردازی می‌شود

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: المان ویژه تبریز ۲۰۱۸ در پارک ائل گلی تبریز به زودی نورپردازی می‌شود.
ایسنا- محمد حسین حسن‌زاده با بیان این مطلب افزود: در نظر داریم در صورت تأمین اعتبارات، با انجام پروژه‌های نورپردازی همچون نورپردازی استخر ائل گلی، اصلاح چراغ  های معیوب و… پارک ائل گلی را به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری آماده میزبانی در سال ۲۰۱۸ بکنیم.
وی با اشاره به احداث پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۲۰۰۰ خودرو در ائل گلی، بیان کرد: با احداث این پروژه، پارکینگ کنونی به محوطه‌ای باز برای استفاده گردشگران تبدیل می‌شود.
به گفته حسن زاده، نصب تابلوهای تبلیغاتی، نصب تلویزیون عمومی، احداث حمام سنتی، احداث مجتمع گردشگری و اقامتی از دیگر اقدامات توسعه‌ای پارک ائل گلی است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز تأکید کرد: دیگر فضایی برای توسعه وسعت پارک ائل گلی وجود ندارد و تنها باید بر زیباسازی و تجهیز فضای کنونی توجه کنیم.
وی با بیان اینکه گلکاری‌های انجام گرفته در سطح شهر رضایت شهروندان را به دنبال داشته است، خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از هدر رفت منابع، گلکاری‌های سازمان پارک‌ها با بررسی‌ و مطالعات علمی انجام می‌شود.
حسن زاده در پاسخ به این سئوال که آیا برنامه‌ای برای گلکاری و کاشت گیاهی خاص در فصل سرما دارید؟ گفت: در فصل سرما تمام تلاشمان را انجام خواهیم داد تا از فضای سبز کنونی محافظت کنیم، باتوجه به اینکه گلی در یخبندان رشد نمی‌کند، برنامه گلکاری در فصل سرما نداریم.

همچنین ببینید

لزوم اعطای تسهیلات اشتغال به افراد دارای مهارت

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اقداماتی که در حوزه توسعه اشتغال در مناطق روستایی و مناطق محروم …