صنعت خودروسازی کشور نیازمند اصلاح اساسی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: صنعت خودروسازی کشور نیاز به یک اصلاح و تحول اساسی دارد تا به پیشرفت قابل قبول دست یابد.
ایسنا- رضا علیزاده، در جلسه شورای اداری شهرستان اهر، با بیان اینکه متأسفانه خودروها عامل اصلی بسیاری از حوادث منجر به فوت می‌باشد، افزود: صنعت خودروسازی کشور باید به جای رقابت و تولید بیشتر توجه خود را به تولید بهتر با کیفیت بیشتر جلب کنند تا از حوادث ناگوار مربوط به خودروها کاسته شود.
وی، در ادامه شهرستان اهر و منطقه ارسباران را یکی از مهمترین ذخایر معدنی، صنعتی و گردشگری استان عنوان کرد و افزود: متأسفانه با داشتن بسیاری از پتانسیل  ها و استعدادهای بالقوه، این منطقه هنوز دارای مشکلات و نیازهای فراوانی است که باید برای رفع این مشکلات و موانع پیشرفت تلاش های اساسی انجام گیرد.
نماینده معین مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، یکی از راهکارهای رفع مشکلات در منطقه را اجرای اقتصاد مقاومتی اعلام کرد.
وی، افزود: اقتصاد مقاومتی ابتکاری از مقام معظم رهبری است، باید در راستای تحقق آن تلاش کرده و به اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانیم.
وی، به مشکلات اقتصادی و تولیدی کشور اشاره کرد و افزود: استفاده از مدیران کارکشته و قوی در نظام بسیار مهم و با ارزش می  باشد و با میدان دادن به مدیران فعال و کارکشته می توانیم بسیاری از مشکلات و کمبودهای اقتصادی و تولیدی کشور را در آینده رفع کنیم.
علیزاده، در ادامه به هفته پدافند غیرعامل نیز اشاره کرد و گفت: پدافند غیرعامل یکی از کم هزینه ترین و صلح آمیزترین نوع دفاعی کشور از تهدیدهای نظامی و سایبری دشمنان می باشد.
وی در پایان مسئله اشتغال و بیکاری جوانان را بزرگترین تهدید عنوان کرد و افزود: باید تمام مسئولان و مدیران کشور همت کنند تا مسئله اشتغال و بیکاری جوانان هرچه سریعتر حل و فصل شود.

همچنین ببینید

ضرورت کاهش مصرف آب بخش کشاورزی برای احیای دریاچۀ ارومیه

معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی بر کاهش مصرف آب بخش کشاورزی …