اولویت دولت؛ رفع مشکلات واحد های صنعتی

در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر رفع موانع تولید و مشکلات مربوط به واحدهای صنعتی، جلسه بررسی مسائل و موارد مربوط به شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز با حضور ادارات ذیربط و هیئت امنای این شهرک صنعتی برگزار شد.
نصرنیوز- رحیم شهرتی فر با اشاره به عزم دولت برای رونق تولید و اشتغال گفت: واحدهای تولیدی باید بدون دغدغه مسائل جنبی به دنبال بررسی راه های افزایش تولید و اشتغال باشند و ادارات تولیدی موظفند زمینه های لازم را برای این کار فراهم آورند.
وی با اشاره به رونق اقتصادی و زمینه های ایجاد شده بعد از برجام در کشور، صاحبان صنایع را به برقراری ارتباطات بین المللی بیشتر و افزایش صادرات غیرنفتی فراخواند و اطمینان داد ادارات دولتی از هیچ تلاشی برای حمایت و پشتیبانی از صنعتگران فروگذار نخواهند کرد.
فرماندار تبریز همچنین شهرک صنعتی شهید رجایی را قدیمی ترین شهرک صنعتی استان ذکر کرد و گفت: با‌گذشت بیش از ۳۰ سال از تاسیس این شهرک، انتظار می رود تجربیات صنعتگران این شهرک به عنوان الگوی سایر واحدهای تولیدی مورد استفاده ‌قرار گیرد.
شایان ذکر است‌این‌جلسه با حضور هیئت‌امنای شهرک صنعتی شهید رجایی، شهرداران سردرود و منطقه ۷ تبریز و نمایندگان ادارات‌ و شرکت‌های مختلف دولتی در فرمانداری شهرستان تبریز برگزار و ضمن طرح موارد و مشکلات صنعتگران، تصمیمات لازم درخصوص رفع آنها اتخاذ و جهت اجرا به ادارات مربوطه ابلاغ گردید.
تامین آب خام، تامین برق برای توسعه واحدها، افزایش سرعت اینترنت، ساماندهی ورودی‌ها و احداث پل عابر گذر جدید و طرح اساسی شهرداری سردرود به منظور جمع آوری و نگهداشت آب‌های سطحی شهر سردرود و استفاده آن در فضای سبز شهر و شهرک صنعتی شهید رجایی از موارد مطروحه و مصوب این جلسه بودند.

همچنین ببینید

احیای دریاچه ارومیه نیاز به همکاری بین‌المللی دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، از بیان وضعیت دریاچه ارومیه در مجامع …