اجرای پروژه آب های مرزی در ۱۸ هزار هکتار زمین کشاورزی

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: هر کس سه سال متوالی زمین های زراعی، ملی تحت اختیار خود را نکارد دولت مجاز به فسق قرارداد است.
مهدآزادی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان- کریم مهری در جلسه آب های مرزی که در اتاق جلسه سازمان برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب افزود: هر کس سه سال متوالی زمین های زراعی، ملی تحت اختیار خود را نکارد دولت مجاز است زمین های واگذار شده را از اختیار آن شخص خارج و به غیر واگذار نماید.
وی ادامه داد: این قانون مصوب مجلس شورای اسلامی بوده و قوه قضائیه هم کاملاً در جریان می باشد و به تمامی استان ها و شهرستان‌ها نیز ابلاغ شده است.
کریم مهری اظهار کرد: تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کاربری اراضی و پیش گیری از تخریب و کاربری غیرمجاز در دیدار هیئت وزیران با ایشان در بهار سال ۹۳ هم در این راستا بوده و اجرای فرمان معظم له برای همه ما واجب و الزامی می  باشد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گفت: فرمان تاریخی مقام معظم رهبری به دولت محترم مبنی بر اختصاص اعتبار مورد نیاز طرح آب های مرزی از محل صندوق توسعه ملی، فرصت عظیمی برای خدمت رسانی به مناطق محروم به دولت و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کرد.
وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی پروژه آب های مرزی را در وسعت ۱۸ هزار و ۸۴۰ هکتار در شهرستان های نوار مرزی از جمله خداآفرین و جلفا طبق برنامه ریزی با سرعت اجرا می کند و تا بحال ۷۴۵ هکتار از این طرح به بهره برداری رسیده است.

همچنین ببینید

تحریم جهانی انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس

کشورهای جهان مراسمی را که رژیم صهیونیستی برای انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی برگزار …