بیانیه جامعه روحانیت مبارز آذربایجان شرقی آیت ا… هاشمی طلایه دار مجاهدت انقلاب اسلامی بود

در پیام تسلیت جامعه روحانیت مبارز استان آذربایجان شرقی به مناسبت ارتحال حضرت آیت ا… هاشمی رفسنجانی آمده است:
خبر ارتحال تأسف بار و مولمه ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت ا.. هاشمی رفسنجانی موجب تأثر عمیق و تألم شدید گردید .
حضرت آیت ا… هاشمی رفسنجانی از جمله طلایه داران مجاهدت انقلاب اسلامی و جزء پیشگامان مبارزه با رژیم سفاک ستمشاهی بود که با لبیک به ندای نورانی قائد عظیم الشأن حضرت امام خمینی (ره) در راستای شکل گیری ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی نقشی مهم و به سزا ایفا نمود و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب ، در عرصه های مختلف و با قبول مسئولیت های سنگین منشاء خدمات ارزشمندی به میهن اسلامی و مردم عزیز ایران بود .
حضرت آیت ا… هاشمی مردی بزرگ از تبار سابقون انقلاب اسلامی بود که در دوران حیات نورانی امام راحل یاری دیرین و وفادار به ایشان ؛ و در دوران رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای همواره چهره ای وفادار و پشتیبان برای رهبری و نظام اسلامی به شمار می آمد و در راستای اعتلای کلمه طیبه انقلاب و تداوم بخشیدن به آرمانهای والای نظام اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننمود .
جامعه روحانیت مبارز استان آذربایجانشرقی ضایعه فقدان این
شخصیت برجسته و ممتاز انقلاب اسلامی را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج) ، رهبر انقلاب و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی و مردم عزیز ایران اسلامی بویژه ملّت غیور و شهید پرور آذربایجان تسلیت و تعزیت عرض می نماید .
از درگاه خداوند منّان غفران بی پایان و رحمت واسعه برای ایشان مسئلت داریم .
محمدی
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان آذربایجان شرقی

همچنین ببینید

تحریم جهانی انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس

کشورهای جهان مراسمی را که رژیم صهیونیستی برای انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی برگزار …