پتروشیمی تبریز رتبه اول کشوری را در ارزیابی سازمان خصوصی سازی کسب کرد

پتروشیمی تبریز از میان ۹۲ شرکت منتخب توسط سازمان خصوصی سازی ، در ارزیابی کل معیارها با کسب رتبه نخست لوح تقدیر وتندیس ویژه دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی تبریز- در همایش ملی خصوصی سازی در اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی ، براساس نتایج ارزیابی های علمی و مستقل صورت گرفته از عملکرد شرکت های واگذار شده توسط سازمان خصوصی سازی ، پتروشیمی تبریز با دستیابی به رتبه ویژه درکل معیارها در جایگاه نخست کشوری جای گرفت.
پتروشیمی تبریز در راستای اهداف و سیاست های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و در جهت نیل به خود اتکائی ، توسعه سرمایه گذاری در صنعت زیر بنایی پتروشیمی ، صرفه جوئی ارزی ، ایجاد اشتغال در منطقه وتامین نیازهای داخلی و صادرات ، با ظرفیت بیش از ۸۰۰ هزارتن در سال احداث شده است و فراورده های خود را تحت لیسانس معتبرترین شرکت های جهانی و بر اساس استانداردهای کیفی بین المللی تولید می کند.
بطوریکه علاوه بر جوابگوئی به نیازهای صنایع پایین دست داخلی وخارجی ، تقاضای مشتریان اروپایی این شرکت ، درحال حاضر بیش از سه برابر تولید آن است.
لازم به توضیح است که : پتروشیمی تبریز از طریق سازمان خصوصی سازی ، به بخش غیر دولتی واگذار شده واین مبنای بسیاری از تحولات از جمله : بهره وری ، سودآوری ، اشتغال وسرمایه گذاری در این شرکت شده است و در همین راستا در میان ۹۲ شرکت بزرگ واگذار شده ، رتبه نخست کشوری در ارزیابی کل معیارها را کسب کرد.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …