۸ کاندیدای پست شهرداری تبریز

شورای شهر در مورد انتخاب سرپرست شهرداری تبریز تصمیم نگرفته است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص جلسه منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی کلان‌شهر تبریز، گفت: بعد از جلسه هر یک از اعضای شورا، سه نفر را به عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رأی‌گیری مخفی برگزیدند.

فارس- کریم صادق زاده‌تبریزی دیروز با اشاره به جلسه امروز منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی کلان‌شهر تبریز اظهار داشت: بعد از این جلسه، هر یک از اعضای شورا، سه نفر را به‌عنوان گزینه‌های پیشنهادی برای مدیریت در شهرداری تبریز بر اساس رأی‌‌گیری مخفی برگزیدند.

وی افزود: پس از خاتمه رأی‌گیری، به ترتیب حروف الفبا، میرعلی‌اصغر الموسوی، علیرضا رحیمی، مهدی سلیمان پور، رحیم شهرتی‌فر، ایرج شهین‌باهر، عبادا… فتح‌ا…ی، مصطفی مولوی و صادق نجفی توانستند از بین تمام گزینه‌های پیشنهادی اعضای شورا به‌عنوان هشت گزینه نهایی مدیریت شهرداری تبریز انتخاب شوند.

صادق‌زاده اظهار کرد: هر یک از این نفرات، یک ساعت فرصت خواهند داشت تا برنامه موردنظر خود برای اداره شهر تبریز را ارائه و از برنامه پیشنهادی خود دفاع کنند.

وی با اشاره به انتشار برخی اخبار در کانال‌های تلگرامی محلی مبنی بر انتخاب یک شخص به‌عنوان سرپرست شهرداری، این موضوع را تکذیب کرد و گفت: در این‌ ارتباط از سوی اعضا شورا هیچ‌گونه تصمیم‌گیری نشده است.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …