شهر تبریز ظرفیت‌های کم‌نظیری دارد

شهردار منتخب تبریز با قدردانی از انتخاب شورای اسلامی شهر گفت: خدا را شاکرم که این سرمایه گرانبها، از رهگذر اعتماد اعضای محترم شورا نصیب اینجانب شده است.
شهریار نیوز- دکتر ایرج شهین‌باهر در نخستین گفت‌وگوی خود پس از انتخاب به عنوان شهردار تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: در جلسات ارائه برنامه خود که با اعضای شورا داشته‌ایم؛ سعی کردم نیازها، مشکلات، راهکارها و فرصت‌های توسعه شهر را تبیین کنم، خدا را شاکرم که مجموعه مباحث ارائه‌شده، با اعتماد اعضای محترم مواجه شده‌است.
وی با قدردانی از سایر نامزدهای تصدی شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: مجموعه مباحثی که در ماه‌های اخیر توسط کاندیداهای متخصص و توانمند عنوان شد، حامل تجارب ارزشمند اجرایی و پژوهشی است و قطعاً در برنامه‌های آینده راهگشا خواهد بود.
شهردار منتخب تبریز همچنین با قدردانی از اصحاب رسانه اظهار داشت: پیگیری خبرنگاران و فعالان مجازی، در این خصوص، از مسئولیت‌پذیری اصحاب رسانه حکایت دارد؛ قدردان این مزیت ارزنده هستم و امیدواریم این سرمایه فرهنگی، زمینه‌ساز همکاری‌های آتی باشد.
وی با اشاره به پیشینه اجرایی خود اظهار داشت: با توجه به این‌که در هر دو حوزه اجرایی و نظارتی، به عنوان شهردار و عضو شورا حضور داشته‌ام، عمیقاً معتقدم که با حمایت شورای محترم، می‌توان به دستاوردهای مهم در آینده‌‌ای نه‌چندان‌دور رسید.
دکتر شهین‌باهر خاطرنشان کرد: در کنار مشکلات و نیازهای مختلف، باید باور داشته‌ باشیم که شهرمان دارای فرصت‌ها، استعدادها و ظرفیت‌های کم‌نظیر است؛ این ظرفیت‌ها، با مشارکت و همراهی متخصصان و کارشناسان امر، قطعاً افق‌های روشنی را در توسعه و آبادانی شهرمان ترسیم خواهد کرد.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …