خدمت به مردم انقلابی، توفیق الهی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی ضمن دیدار با شهردار جدید و اعضای شورای شهر تبریز گفت
باید با تلاش مضاعف به استقبال رویداد “تبریز ۲۰۱۸” برویم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: زدودن ضربات حیثیتی به شورای قبلی شهر تبریز و بعضی از مدیران شهرداری ضروری بوده و باید این حیثیت از دست رفته در اذهان مردم با اقدامات مثبت اصلاح شده و این موضوع جدی گرفته شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار با شهردار جدید و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت ایثارگری‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اظهار کرد: این ایام، هفته امر به معروف و نهی از منکر است و امیدواریم خداوند توفیق دهد در مسیر معروف گام برداریم.
وی با تبریک انتصاب و آرزوی توفیق خدمت بیشتر شهردار جدید به مردم قهرمان تبریز افزود: این مردم همیشه با انقلاب همراه بوده‌اند و بنابراین خدمت به این مردم لذت بخش خواهد بود ضمن اینکه این مسئولیت‌ها توفیقی برای خدمت به مردم و شهروندان است و باید قدردان آن بود.
امام جمعه تبریز با اشاره به تخصص و سوابق دکتر ایرج شهین باهر در مسئولیت‌های مختلف شهرداری گفت: این انتخاب شورای اسلامی شهر تبریز را تبریک می‌گویم ولی اگر هر کسی غیر از ایشان را هم شورا انتخاب می‌کرد، پشتیبانی می‌کردیم و همه وظیفه دارند به شهردار منتخب کمک کنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر انتخاب همکاران پاکدست در شهرداری توسط شهردار جدید تاکید کرد و ابراز داشت: زدودن ضربات حیثیتی به شورای شهر گذشته و بعضی از مدیران شهرداری هم ضروری است و باید این حیثیت از دست رفته در اذهان مردم با اقدامات مثبت اصلاح شده و این موضوع جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه تلاش شهردار جدید باید در قواره شهر تبریز باشد، افزود: در موضوع “تبریز۲۰۱۸” برخی از فرصت‌ها از دست رفته و باید از فرصت باقیمانده به بهترین نحو ممکن استفاده کرد. لازم است که بیش از پبس برای ۲۰۱۸ آماده شویم و تلاش مضاعف در این امر خطیر انجام دهیم.
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با بیان اینکه توجه به مسائل فرهنگی و مذهبی در کنار مسائل شهری باید جدی گرفته شود گفت: در برنامه “تبریز۲۰۱۸” هم برنامه‌های فرهنگی در دستور کار قرار گیرد.
وی بر همدلی با همه اعضای شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: شهردار منتخب، شهردار همه اعضایی که رای دادند یا رای ندادند است و باید با همدلی و صفا و صمیمیت بین ریاست شورا و اعضای شورا کارها با جدیت پیش رود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دوری کردن از مسائل جناحی و سیاسی در اداره امور شهری بسیار ضروری است تصریح کرد: نظرات اشخاص محترم است ولی نباید سیاست در راه خدمت به مردم و آرمان‌های امام خمینی (ره) و اجرای منویات رهبری و همکاری با دولت خدشه وارد کند.
همچنین به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آناج، نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز انتخاب شهردار جدید را به اعضای شورای اسلامی این شهر، مردم شریف و خانواده هاى معظم شهدا تبریک گفته و خاطرنشان کرد: مقوله خدمتگذارى در نظام مقدس جمهورى اسلامى با سایر حکومت‌ها على الخصوص حکومت فاسد پهلوى بسیار متفاوت است.
وی در پایان سخنان خود هدف اصلى را خدمت به مردم و ادامه آرمان‌هاى حضرت امام(ره) و اجراى منویات مقام معظم رهبرى اعلام کرد.
از سوی دیگر به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی “راه دانا”، ایرج شهین باهر هم در این دیدار با بیان اینکه به خدمت در شهر تبریز علاقه دارم؛ گفت: از اعتماد شورا نسبت به خود و برنامه هایم تشکر می کنم.
وی افزود: مشکلات زیادی از قبیل فرهنگی و عمرانی و شهرسازی داریم و نیاز به کار با همراهی تمام اعضای شورا است تا با اقدامات علمی و تخصصی جلو برویم و از مردم هم در جهت توسعه و آبادانی شهر کمک می گیریم.
همچنین دکتر شهرام دبیری، عضو شورای شهر تبریز با ارائه گزارشی از پروسه طولانی انتخاب شهردار تبریز، شهین باهر را فردی فراجناحی دانسته و گفت: شهین باهر با جناح بندی های سیاسی کاری ندارد و تعامل خوبی با مسئولین و شورا دارد و از این به بعد شهردار همه شورای ۱۳ نفره است نه فقط ۷ نفری که به او رای داده اند.
دبیری تاکید کرد: اکنون زمان عمل است و در آستانه تبریز ۲۰۱۸ قرار داریم و باید کارها را بسرعت و با دقت پیش ببریم.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …