وضعیت مطبوعات آذربایجان شرقی با حضور استاندار و وزیر ارشاد بررسی می شود

تبریز – خبرنگار مهدآزادی- جمعی از مدیران مطبوعات در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی مشکلات صنفی خود را مطرح کردند.
در این دیدار ابتدا مدیر روزنامه مهدآزادی ضمن تبریک انتصاب استاندار جدید آذربایجان شرقی اظهار داشت: نام دکتر مجید خدابخش برای مردم قدرشناس این استان ناشناخته نیست. ما خاطره خوش خدمات برجسته و ارزشمند شما را در دوره‌های قبلی مسئولیت‌های خطیر در آذربایجان شرقی فراموش نمی‌کنیم و به همین لحاظ این امیدواری به وجود آمده است که به فضل الهی و در سایه توجه خاصی که مبذول می‌فرمایید انشاءا… مشکلات و تنگناهای موجود در سر راه نشریات استان رفع گردد و آذربایجان شرقی جایگاه والایی را که در طول تاریخ داشته حفظ نماید.
سیدمسعود پیمان در ادامه سخنان خود گفت: مطبوعات باید به تعبیر مقام معظم رهبری در صف مقدم جبهه مقابله با هجمه فرهنگی بیگانگان قرار گرفته و در تحقق شعار سال یعنی اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نقش فعالی داشته باشند.
سپس سیدرضا علوی مدیرمسئول روزنامه سرخاب و رئیس انجمن صنفی مدیران مسئول جراید طی سخنانی محدودیت‌ها و تنگناهای موجود بر سر راه مطبوعات استان را برشمرد و در پی اظهارات وی تنی چند از مدیران روزنامه‌ها مشکلات خود را مطرح نمودند.
در این دیدار صمیمی استاندار آذربایجان شرقی نسبت به رفع مشکلات مطبوعات استان قول مساعد داد.
دکتر خدابخش قول داد در جلساتی که در هفته جاری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تبریز خواهد داشت مسایل موجود و راهکارهای مناسب آن را بررسی و پیگیری نماید.
در خاتمه مدیر روزنامه مهدآزادی یک جلد از کتاب «آذربایجان شرقی؛ باغ بهشت ایران» را تقدیم استاندار آذربایجان شرقی نمود.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …