تقدیر معاون اول رئیس جمهور از مدیرعامل تراکتورسازی ایران

در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن اجلاس سران برگزار شد، از ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران قدردانی به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی تراکتورسازی، ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران درتشریح این موفقیت ونحوه انتخاب صادرکننده نمونه اظهارداشت:هرساله از همه تشکل‌های صادراتی، اتاق‌های بازرگانی و همچنین صادرکننده‌های نمونه سال‌های گذشته در مورد شاخص‌های انتخاب صادرکنندگان کسب نظر و استعلام می شود که چه شاخص‌هایی مدنظرشان است.
وی بابیان اینکه بعد از کسب نظر این افراد، پیشنهادها در جلسه‌ای با حضور اعضای کارگروه انتخاب صادرکننده نمونه بررسی می‌شود و پیشنهادهایی که قابل اعمال و از نظر منطق کارشناسی قابل پذیرش است، به‌عنوان معیار انتخاب صادرکننده نمونه اعمال می‌شود.
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران افزود: هدف سازمان توسعه تجارت در انتخاب صادرکننده نمونه، صرفا انتخاب یک شرکت به‌عنوان صادرکننده نمونه نیست، بلکه به نوعی هدایت جریان صادرکنندگان و صادرات کشور به سمت موضوعات پراهمیت مانند برندینگ و توسعه سرمایه‌گذاری مشترک است.
یادآور می شودگروه صنعتی تراکتورسازی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین آلات و ادوات کشاورزی درمنطقه، با داشتن ۱۲ شرکت اقماری که هشت شرکت آن در تبریز و در محل مجتمع تراکتورسازی تبریز مستقر بوده و دو شرکت نیزدر سنندج و ارومیه،همچنین دوخط تولید در کشورهای ونزوئلاو تاجیکستان فعال هستند.

همچنین ببینید

مذاکره بی‌موقع برای کشور خطرناک است

رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه اگر دشمنان در برابر حرف حق ما سر فرود آورند، …