فروشگاه‌های زنجیره‌ای باعث بیکاری اصناف بناب شده است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، گفت: وقتی به حوزه‌ انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران مواجه می‌شوم و پاسخی برای رفع مشکل آنها ندارم.
فارس- ضیاءا… اعزازی گفت: وقتی که به حوزه انتخابیه می‌روم با خیل عظیم بیکاران جویای شغل مواجه می‌شوم ولی متاسفانه هیچ پاسخی برای آنها و رفع مشکلشان ندارم.
وی افزود: این مشکل تنها محدود به حوزه انتخابیه من نیست و نمایندگان دیگر نیز با شرایط مشابه من در حوزه‌های انتخابیه مواجه هستند.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروزه بیکاری و رکود به دو معضل اصلی جامعه تبدیل شده و شرایط سختی را برای مردم پدیده آورده است.
اعزازی خاطرنشان کرد: تاکنون شاهد بیکاری کارگران و تعطیلی کارخانجات در کشور بودیم اما امروز با ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای به عرصه شاهد بیکار شدن اصناف نیز هستیم.
وی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای امروز بویژه در شهرهای کوچک موجب رکود بازار پیشه‌وران شده‌اند و شاهد بیکاری این قشر در شهرهای کوچک هستیم.
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: به عنوان نمونه در حوزه انتخابیه بنده ۴۰۰ نفر به دنبال راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای از کار بیکار شده‌اند و این فروشگاه‌ها موجب رکورد در کار پیشه‌وران شده است.

همچنین ببینید

مردم از تبعیض‌ها ناراحت هستند

نماینده ولی‌فقیه در آذریایجان‌شرقی با بیان اینکه اگر مردم ناراحت هستند به خاطر برخی تبعیض‌هاست، …