رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز اعلام کرد: ۵۰% تخفیف در شهریه رشته های کم تقاضا

دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در رشته های کم تقاضا به منظور جذب دانشجو، تخفیف ۵۰ درصدی شهریه در نظر گرفته است.
تبریز- خبرنگارمهد آزادی- عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با اشاره به مطلب فوق افزود: بیشتر ظرفیت خالی دانشگاه در رشته های کم‌تقاضا می باشد که در صوت استقبال از این رشته ها تخفیف ۵۰ درصدی شهریه شامل متقاضیان این رشته ها خواهد شد.
جوانپور در ادامه به کسب رتبه چهارم دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بعد از واحد علوم و تحقیقات تهران، کرج و مشهد در بین کل دانشگاه های آزاد کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به نیاز جامعه و پتانسیل های دانشگاه آزاد در راستای تحقق اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی بحث کارآفرینی، فعالیت های دانش بنیان و فناوری امری ضروری به نظر می رسد.
وی در خصوص رویکرد علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: جهت دهی پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در راستای مشکلات مربوط به جامعه و ارائه راه حل برای این مشکلات می تواند یکی از رویکردهای علمی دانشگاه آزادی اسلامی در راستای اصلاح بازار کار باشد.
وی در ادامه با اشاره به موضوع کارآموزی نیز گفت: با توجه به اهمیت آموزش کاربردی در حوزه صنعت، فعالیت های علمی و عملی دانشگاه تبریز با واحد صنعتی ماشین‌سازی تبریز به‌زودی آغاز می شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز اذعان داشت: زمین های مربوط به ساخت مراکز رشد علم و فناوری در شهرک های صنعتی اطراف تبریز خریداری شده است و هدف از ایجاد این مراکز بسط دادن دانش توام با صنعت می باشد.
دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی تبریز در خصوص بهره برداری از بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: بیمارستان ۱۳۶ تخت خوابه امام سجاد (ع) از نظر عمرانی و آموزشی به اتمام رسیده ولی به دلیل کمبود بودجه برای تکمیل تجهیزات پزشکی دچار مشکل شده است که امیدواریم با پیگیری های استانداری آذربایجان شرقی از وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمبود نقدینگی این پروژه عظیم رفع شده و هرچه سریع‌تر این بیمارستان در خدمت جامعه پزشکی قرار گیرد.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …