تسریع در ساخت بزرگراه تبریز- اهر ضروری است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس از راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی خواست تا ساخت بزرگراه تبریز– هریس– اهر را تسریع ببخشد.
مهر- بیت‌ا… عبدالهی با تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه اخیر جاده تبریز– هریس– اهر، افزود: بزرگراه تبریز– هریس– اهر در آنچه که مشکلی ندارد بودجه است و هر اندازه که بودجه لازم باشد از طریق اوراق پرداخت می شود و این نوع پرداخت صرفاً مختص بزرگراه تبریز– هریس– اهر نیست بلکه برای تمامی پروژه از طریق اوراق اعتبار تخصیص می یابد.
نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی خبر از تخصیص اعتبار ۲۴ میلیارد تومانی به بزرگراه تبریز– هریس– اهر داد و گفت: علاوه بر این بودجه که تخصیص یافته اعتبار جدیدی نیز به زودی تخصیص خواهد یافت ولی به نظر من پیمانکاران این پروژه آنطور که باید و شاید با قدرت بر روی پروژه بزرگراه تبریز – هریس– اهرکار نمی کنند.
وی گفت: حالا که دولت بعد از سال ها در تامین بودجه بزرگراه اهر– هریس– تبریز امروز و فردا نمی کند و سریع اعتبار مورد نیاز را تخصیص می دهد باید اداره کل راه و شهرسازی استان بیش از این ها برای تکمیل این بزرگراه همت به خرج دهد.
عبدالهی افزود: آن گونه که اینجا و آنجا مطرح می کنند کندی روند احداث بزرگراه تبریز– هریس– اهر از نبود بودجه است باید گفت این گونه نیست فقط پیمانکاران سرعت عمل ندارند.
نماینده مردم شهرستان های اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اعلام این که کم لطفی ها و بی توجهی هایی که در ساخت بزرگراه تبریز– هریس– اهر شده موجب گردیده تا خانواده های بسیاری در این جاده عزیزان خود را از دست دهند، گفت: بنده از هر جایی که احساس کنم موثر خواهد بود از این طریق پیگیری می کنم ولی نهایتاً به راه و شهرسازی استان توصیه می کنم تا روند ساخت بزرگراه را تسریع ببخشد.

همچنین ببینید

با تمام توان و با برنامه آمده‌ام

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با عزم ملی و همه در کنار هم موفق می‌شویم، …