تجمع اعتراض آمیز دانشجویان تبریز

دانشجویان دانشگاه تبریز در اعتراض به نقض عهد آمریکا و خروج این کشور از برجام تجمع اعتراض آمیزی برگزار کردند.
فارس- دانشجویان دانشگاه تبریز در این تجمع با سر دادن شعارهای مختلف اعتراض خود را به یاوه‌گویی‌های ترامپ و نقض عهد برجام توسط آمریکا نشان دادند.
در این برنامه اعتراضی جمعی از دانشجویان این دانشگاه با پیمودن مسیری از یکی از خیابان های اطراف دانشگاه تبریز و در تجمع جلو درب اصلی این دانشگاه؛ با سر دادن شعار های چون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی با همین مضامین خروج آمریکا از برجام و اظهارات ترامپ را محکوم کردند.
همچنین این دانشجویان با در دست داشتن نوشته ها و پلاکارد‌هایی و با سر دادن شعار های علیه آمریکا و ترامپ مطالبه خود از مسئولان نظام و دولت در مقابله به مثل درخروج از برجام، اعلام کردند.
رئیس دانشگاه تبریز هم با اشاره به لغو برجام از سوی رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد: موضع ایران در رابطه با صلح بین‎الملل مورد احترام کشورهای دنیا قرار گرفت و جز رژیم اشغال‌گر اسرائیل، کسی از آمریکا حمایت و پشتیبانی نکرد، ما با برجام ویا بدون برجام با عزم و اراده‎ ملی به برنامه‎هایمان ادامه خواهیم داد، اگر کسانی در ظاهر با ما دوستی می‎کنند، در طول تاریخ با کشورهای جهان سوم دشمنی کرده‎ و خیرخواه آنان نبوده‎اند.
محمدرضا پورمحمدی افزود: دنیا ببیند که رئیس جمهور آمریکا با ادعای قدرتمندی چگونه ایران را با عبارت‏ های سخیف و نادرست، متهم کرد و در عوض رئیس جمهور ما، با تدبیر و منطق در پاسخ به آنان سخنرانی کرد، زمانی کل دنیا خواست با جنگ تحمیلی و تحریم‎های هشت ساله ایران را از پا درآورد، اما ملت ایران با اراده‎ خود آنان را ناامید کردند.

همچنین ببینید

کشاورزی باید از حالت سنتی به پیشرفته تبدیل شود

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی به همراه جمعی از مدیران بخش کشاورزی از مجتمع کشت …