چرخه تولید در کشور سرعت می‌گیرد

رئیس جمهور آگاهی و اطلاع مردم از دستاوردهای مهم دولت در توسعه و پیشرفت و موفقیت های بزرگ در اداره کشور را در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی دشمنان و همینطور شیوع ویروس کرونا ضروری و موجب تقویت امید به آینده و آرامش و ثبات در کشور خواند.
صداوسیما- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه تبیین دستاوردهای دولت با هدف جهش تولید در جمع وزرا و مسئولان زیرساختی و تولیدی کشور، تاکید کرد: استحکام بنیان ها و ایجاد زیرساخت های قوی در اقتصاد کشور حاصل تلاش بی وقفه دولت در فاصله سال های ۹۳ تا ۹۶ است که بدخواهان را در دستیابی به اهداف شوم اعمال تحریم های سنگین و همه جانبه ناکام گذاشت.
رئیس جمهور افزود: تشریح و تبیین بدون اغراق و بدور از تبلیغات غیرواقعی را اقدامی لازم دانست و از وزیران و مسئولان تمامی دستگاه های اجرایی و تبلیغی خواست با استفاده از فرصت گرامیداشت هفته دولت مردم را از خدمات این دولت در بخش های مختلف بویژه در توسعه و آبادانی و افزایش تولید کشاورزی و صنعتی آگاه سازند.
روحانی تصریح کرد: مردم باید بدانند پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال فشار حداکثری، این دولت توانست با همراهی مردم تاب آوری را اثبات کند و آثار زیان بار تحریم ها را کاهش دهد و در مقابله با ویروس کرونا نیز عملکرد قابل قبولی در مقایسه با اکثر کشورهای مدعی داشته باشد.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه انکار دستاوردهای دولت، نادیده گرفتن موفقیت های یک رئیس جمهور یا یک وزیر نیست بلکه انکار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: انکار موفقیت های دولت تصور نادرستی است که برخی با هدف منافع سیاسی بر آن پافشاری می کنند در حالی که تبلیغ دستاوردهای دولت، تبیین دستاوردهای همه نظام است.
روحانی تشریح دستاوردها و موفقیت ها را موجب تشویق افزایش امید در مردم و دلگرمی بیشتر کارآفرینان و فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار دانست و افزود: با اقداماتی که برای رفع موانع کسب و کار انجام و بعد از این هم انجام خواهد شد، چرخه تولید کشور سرعت بیشتری خواهد گرفت و شاهد رونق تولید و تحقق شعار جهش تولید در کشور خواهیم بود.
رئیس جمهور تاکید کرد: بیان موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ نظام موجب یاس تحریم کنندگان و امیدواری مردم عزیزمان می شود که در برابر توطئه های دشمنان مقاومت کرده و با کمک و همراهی دولت در موفقیت نظام و کشور نقش مهمی داشته اند.

همچنین ببینید

احیای دریاچه ارومیه نیازمند راهکارهای عملی

ورود آب‌های شیرین حوزه‌های همجوار به دریاچه ارومیه منجر به اتلاف منابع آبی می‌شود رئیس …