حفظ بصیرت لازمه تداوم انقلاب است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی خط امامی بودن را در تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب معنا کرد و گفت: یکی از راه های تداوم انقلاب و ایستادگی در برابر دشمنان، حفظ وحدت، یکپارچگی و یکصدایی در برابر صیهونیزم بین الملل است و این وحدت باید حول محور ولایت باشد.
فارس- حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر در حوزه علمیه طالبیه اظهار داشت: پیشرفت در عرصه فناوری هسته‌ای، رونق تولید داخلی، همچنین سربلندی در عرصه‌های پزشکی و درمانی کشور به برکت انقلاب و با تلاش مجاهدانه جوانان به دست آمده است.
امام جمعه تبریز دستاوردهای معنوی و فرهنگی انقلاب اسلامی ملت ایران را فراوان برشمرد و ادامه داد: شکوه نمازهای جمعه و جماعت، حضور نسل جوان در مراسم دینی از جمله شب های قدر، اعتکاف و نقش آفرینی در صحنه فرهنگی برای تببین هویت و اهداف انقلاب بخشی از این دستاوردهای بزرگ است.
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم شتاب روزافزون پیشرفت‌های علمی و پزشکی کشور را مورد اشاره قرار داد و افزود: سرعت پیشرفت علم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۱۱ برابر شده است که چنین رقمی در جهان و منطقه کم نظیر و بی مانند است.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تفکر انقلاب در کالبد همه کشورهای اسلامی ریشه دوانده است، ادامه داد: در سایه صدور فرهنگ انقلاب حزب الله لبنان ناباورانه در برابر هیمنه ۶۰ ساله اسرائیل ایستاد و آن را شکست.
امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: کشور در جنگ تحمیلی گلوله برای دفاع نداشت، اما امروز با موشک های نقطه زن به قلب دشمن می زند و به برکت خون شهدا و تلاش های سربازان گمنام در مرکز کشورهای بیگانه سوژه های مدنظر را شناسایی و به کشور بر می گرداند.
وی، تقویت دشمن شناسی و حفظ بصیرت را یکی از راه های تداوم انقلاب دانست و گفت: استکبارستیزی و تدوام مبارزه با دشمن از دیگر راه های حفظ آرمان های انقلاب است.
حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم، با تاکید بر طرح دستاوردهای انقلاب در گرامیداشت های دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: ایران اسلامی به برکت انقلاب در اوج استقلال سیاسی و نظامی قرار دارد و همچنین به برکت این انقلاب فرهنگی، معنویت جامعه و جوانان ارتقا و کرامت بانوان ایرانی اعتبار دینی و اسلامی گرفت که باید این دستاوردها و دستاوردهای علمی و پژوهشی در جامعه تبیین شود.

همچنین ببینید

مشاغل دانش بنیان؛ راهکار حل معضل بیکاری

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این‌که بخش قابل توجهی …