آمریکا در مذاکرات احیای برجام از سیاست نقد و نسیه استفاده می‌کند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: راستی آزمایی اجرای تعهدات و برچیدن تحریم‌ها شرط لازم برای احیای برجام است.
خانه ملت- حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان باید به هوش باشند، گفت: هر اقدامی بدون راستی آزمایی کامل نسبت به تعهدات آمریکا عبور از خط قرمز نظام است و مجلس به شدت با آن برخورد خواهد کرد.
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی اظهار کرد: برخی خبرها حکایت دارد آمریکا می خواهد همانند گذشته از سیاست نقد و نسیه استفاده کند؛ به عبارتی تعهدات ایران را نقد کند و تعهدات خودش را نسیه در نظر بگیرد و در این میان زمان برای احقاق حقوق ملت از بین برود.
حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی با اشاره به اینکه در گذشته دولت عجله کرد و می توانست تحریم ها را گام به گام بردارد تا منافع‌مان تامین شود، افزود: این مهم در حالیست که باید قید راستی آزمایی در نظر گرفته شود که ایران پس از انجام این امر به اجرای تعهداتش در برنامه جامع اقدام مشترک می پردازد.
وی خاطرنشان کرد: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نخواهد شد؛ بنابراین اگر بخواهند در مذاکرات به شکل گذشته عمل شود، بدون شک برچیده شدن تحریم ها مشمول زمان خواهد شد.

همچنین ببینید

با ترمیم تونل سد کانی‌سیب آب به دریاچه ارومیه می‌رسد

رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور در خصوص وضعیت پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه گفت: دریاچه ارومیه …